The Wall Live Orchestra w Progresji - wygraj bilet!

Newsy
The Wall Live Orchestra w Progresji - wygraj bilet!

Już 22 września w warszawskiej Progresji niezwykły show The Wall Live Orchestra dostarczy niezapomnianych przeżyć nie tylko wiernym fanom Pink Floyd. Wygraj bilet na to wydarzenie!

Zupełnie nowe, symfoniczne aranżacje największych utworów, spektakularne efekty świetlne, doskonałe nagłośnienie oraz rejestrowane w czasie rzeczywistym video na wielkim ekranie - wszystko to składa się na unikalne, multimedialne widowisko w formie monumentalnej rock opery. Już 22 września w warszawskiej Progresji - The Wall Live Orchestra.

The Wall - 34 lata po debiucie filmu w reżyserii Alana Parkera - kultowy concept album grupy Pink Floyd dziś w całości na żywo w zupełnie nowej i powalającej odsłonie. Imponująca orkiestracja na żywo z przeszło siedemdziesięcioma artystami na scenie uwydatnia połączenie rocka i muzyki poważnej, tym samym zabierając publiczność z powrotem do oryginalnej wersji The Wall. Realizowane na żywo wideo, wyświetlane na wielkim ekranie na scenie oraz niezwykła oprawa świetlna dodają głębi emocjom, przybliżając do występujących muzyków i wokalistów.

Podczas koncertów polska publiczność może spodziewać się długiego i bogatego występu podzielonego na dwa akty, który przedstawiając własną interpretację The Wall spełni wymagania nawet najbardziej zagorzałych fanów grupy Pink Floyd.

22 września 2016
Warszawa / Progresja, Fort Wola 22


Bilety: od 109 do 179 zł

Bilety do nabycia: www.progresja.com, eventim.pl, ebilet.pl, biletomat.pl, Empiki.

Konkurs:

Mamy do wygrania dwa podwójne bilety na koncert w Progresji. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. przesłać maila o tytule The Wall. W treści maila musi znaleźć się imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: W którym roku ukazał się album 'The Wall' Pink Floyd.

Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do niedzieli (11 września) do północy.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za udział w konkursie. Chodziło oczywiście o 1979 rok. Podwójne bilety na koncert otrzymują: Marta Pyl i Paweł Rozya. Gratulujemy!

Z ponad dwustoma występami na koncie zespół zasłużenie zdobył tytuł najlepszego Pink Floyd tribute bandu we Włoszech. Dotarcie do dzisiejszego standardu występów zajęło trochę czasu. Przez lata przywiązywano uwagę do najmniejszych detali, przez co aranżacje stały się bardzo dokładne i drobiazgowe. Pomysł wystawienia The Wall z orkiestrą symfoniczną udało się zrealizować w 2012 roku. Za reżyserię koncertu odpowiada Emiliano Galigani, producent i reżyser filmowy, posiadający na swoim koncie wiele projektów w latach 2000-2016, m.in. musicale Welcome to the Machine oraz Jesus Christ Superstar. Orkiestra prowadzona będzie pod batutą Simone Giusti.

Zespół o projekcie: "Potrzebowaliśmy czegoś innego, show w którym szacunek do muzyki i oryginalnych aranżacji spotka się z siłą brzmienia pełnowymiarowej orkiestry. Profesjonalna transmisja video live oraz biegłość w projektowaniu brzmienia i oprawy świetlnej zagwarantuje każdej osobie spośród publiczności możliwość przeżywania tego, co dzieje się na scenie. Tak narodził się pomysł: nie chcieliśmy ponownie wystawiać ogranego show, nie chcieliśmy też niczego podobnego do wielu innych projektów, dlatego stworzyliśmy zupełnie oryginalne Floydowe doświadczenie - mieszając film, album, efekty świetlne, transmisję wideo live, oraz oczywiście muzykę na żywo!"