Wygraj bilet na koncert Steak Number Eight

Newsy
Wygraj bilet na koncert Steak Number Eight

Już w połowie września pojawi się w Polsce belgijska rewelacji post metalowej sceny - Steak Number Eight. W naszym konkursie do wygrania bilety na obydwa koncerty zespołu

Muzycy wracają do Polski krótko po występie w Warszawie roli supportu Mastodon. Steak Number Eight pojawią się 13 września we wrocławskim klubie Firlej i dzień później w poznańskim klubie Pod Minogą. W ramach trasy Your Soul Deserves To Die Twice In 2016 zespół będzie promować ostatni album "Kosmokoma".

W Poznaniu Belgów supportować będzie atmosferyczna ekipa Beyond The Event Horizon, a we Wrocławiu post-rockowo metalowa Tsima.

Uwaga konkurs!

Mamy do wygrania po dwa pojedyncze bilety na koncerty we Wrocławiu i Poznaniu. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. przesłać podpisanego maila o tytule Eight. W treści maila musi znaleźć się miasto, które wybieracie.

Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do niedzieli (4 września) do północy.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Bilety otrzymują: Dominika Puchacz-Karolak i Aneta Kałamacka (Wrocław) oraz Maciej Sołtysiak i Agata Markowska (Poznań). Gratulujemy!

 

13.09.2016
Firlej, Wrocław

g.20:00

Bilety:
39 - TUTAJ
44 - Ticketpro, Eventim, eBilet, Biletomat.pl, Rocky Shop
49 - w dniu koncertu

Facebook

14.09.2016
Pod Minogą, Poznań

g.20:00

Bilety:
39 - TUTAJ
44 - Ticketpro, Eventim, eBilet, Biletomat.pl, Pod Minogą, CIM, Rock Long Luck
49 - w dniu koncertu

Facebook

Steak Number Eight to muzyczna kombinacja post metalu, sludge’u i brzmień iście post-rockowych. Jako swoje główne inspiracje podają Pelican, Isis, Sunn O))) czy też Amenra. W 2007 roku wygrali lokalny, belgijski konkurs Westtalent i od tego tak naprawdę wszystko się zaczęło. W marcu 2008 wygrali konkurs Humo’s Rock Rally, gdzie ze średnią wieku 15,5 lat byli najmłodszym zespołem w historii tej muzycznej rywalizacji. Ich pierwszym albumem był "When the Candle Dies Out…", wydany własnym sumptem, nagrany w warunkach domowych. W marcu 2011 światło dzienne ujrzała kolejna płyta Belgów, zatytułowana "All is Chaos", która spotkała się z ciepłym przyjęciem. Kolejny longplay, wydany w 2013 r "The Hutch" był pierwszym wydawnictwem Steak Number Eight dostępnym w całej Europie.

Dyskografię Belgów zamyka "Kosmokoma", wydana w 2015 roku przez wytwórnię Indie Recordings. Za mix albumu odpowiadał trzykrotny laureat Grammy, David Bottrill, znany z pracy z takimi zespołami jak Tool, King Crimson czy Muse. "Kosmokoma" to godzina i 7 minut niesamowitych brzmień. Subtelne post-rockowe motywy przeplatają się tu z niezwykle klimatycznym, głębokim sludge’owym brzmieniem.