Kolejne zespoły na Persistence Tour 2017

Newsy
Kolejne zespoły na Persistence Tour 2017

Do headlinerów Persistence Tour 2017, Suicidal Tendencies i Agnostic Front dołączyły kolejne dwa zespoły - Municipal Waste i Walls Of Jericho. Koncert odbędzie się 19 stycznia w warszawskiej Progresji.

Jeśli ktoś lubi Wehrmacht, Cryptic Slaughter, Septic Death, Poison Idea, D.R.I., Suicidal Tendencies, czy Nuclear Assault, nie może nie pokochać Municipal Waste. Powstała w 2001 roku w Wirginii kapela, w której składzie znajdziemy muzyków Iron Reagan, Bat, czy Cannabis Corpse, wspaniale kontynuuje tradycje starszych kolegów. Ich muzyka to wybuchowa energia, pędzące tempa, ale i spore poczucie humoru oraz dystans do samych siebie. Formacja ma na koncie pięć studyjnych albumów, z których ostatni, "The Fatal Feast (Waste In Space)", pochodzi z 2012 roku. Zespół przygotowuje już jednak premierowy materiał, na którym zagra nowy gitarzysta Nick Poulos.

W 2016 roku ukazała się pierwsza od ośmiu lat studyjna płyta powstałego w 1998 roku Walls of Jericho, o bardzo wymownym tytule "No One Can Save You From Yourself". Album dotarł do pierwszej 20 Billboardu. Przerwa miała podłoże, w dużej mierze, osobiste. Wokalistka Candace Kucsulain została bowiem mamą córeczki i poświęciła się obowiązkom rodzicielskim. Dziewczynka ma już pięć latek, więc Candace mogła więcej czasu poświecić muzyce. Dzięki temu powstał wspomniany "No One Can Save You From Yourself", usytuowany stylistycznie na przecięciu hardcore punka i metalcore'a. Znalazł się na nim między innymi utwór "Relentless" poświęcony organizacji wspomagającej rodziny dzieci chorych na nowotwory.

19 stycznia 2017
Warszawa / Progresja, ul. Fort Wola 22


Bilety:
110 zł - przedsprzedaż,
130 zł - w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)

Zaprasza Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://instagram.com/knockoutprod/

Suicidal Tendencies to jedna z tych kapel, których koncertu nigdy nie zapomnisz. Dynamit na scenie, charyzma Mike’a Muira i umiejętności jego kumpli instrumentalistów, składają się na doskonały show, w którym jest miejsce na crossover, thrash i hardcore. Kalifornijska grupa działa na scenie już 35 lat, a na koncie ma tak niezapomniane albumy jak "Join The Army", czy "Lights…Camera…Revolution!" i hity kalibru “Trip At The Brain", "Institutionalized", "Possessed To Skate", "You Can't Bring Me Down", "War Inside My Head". Pomimo długiego stażu Suicidal Tendencies nie traci na jakości. Zespół będzie promować nowy album, zapowiadany na wrzesień "The World Gone Mad", nagrany z Davem Lombardo na perkusji.

Zawsze w kontrze do establishmentu polityczno-biznesowego, zawsze po stronie niesprawiedliwie traktowanych i piętnujący wszelkie zło, jakie dzieje się na świecie oraz bezgranicznie zakochani w rodzinnym Nowym Jorku. Oto Agnostic Front, jedna z największych legend hardcore'a. "Victim In Pain", "Cause For Alarm" i "Liberty And Justice For..." - trzy pierwsze albumy kapeli dowodzonej od ponad 30 lat przez niezmordowanych Vinny'ego Stigmę i Rogera Mireta, to pomnikowe płyty gatunku. Ale Agnostic Front nie jest zespołem spoczywającym na laurach albo odcinającym kupony. Nowojorska legenda ciężko pracuje i regularnie dostarcza fanom nową porcję muzyki. W 2015 roku kapela wydała świetnie przyjęty materiał "The American Dream Died", który promowała między innymi w Polsce.