Iron Maiden już w niedzielę we Wrocławiu

Newsy
Iron Maiden już w niedzielę we Wrocławiu

Już w najbliższą niedzielę 3 lipca we Wrocławiu, w ramach trasy koncertowej "The Book Of Souls" wystąpi Iron Maiden. W roli supportu zobaczymy The Raven Age i Anthrax.

Kolejna trasa koncertowa światowej sławy legenda rocka rozpoczęła się w Niemczech. Iron Maiden zbiera entuzjastyczne recenzje, wyprzedaje koncerty w całej Europie, po raz szósty był też główną gwiazdą UK Download Festival. W niedzielę 3 lipca zespół wróci do Wrocławia, gdzie gościł poprzednio w 2003 roku.

Podczas trasy "The Book Of Souls" Iron Maiden odwiedzili po raz pierwszy Litwę, Chiny oraz Salwador. Koncert w Salwadorze, z ponad 25 000 widownią, został oficjalnie uznany przez władze jako największe wydarzenie, jakie miało miejsce w tym kraju.

Menadżer Iron Maiden Rod Smallwood: "Widowisko jest spektakularne, a zespół jest u szczytu formy, dzięki czemu wszystko idzie świetnie. Ponad milion fanów widziało już to niesamowite show. Reakcje fanów oraz recenzje są rewelacyjne. Nikt nie powinien ominąć tego rockowego wydarzenia, na którym można być świadkiem Eddiego w jego ostatnich wcieleniach. Ponad trzymetrowy Eddie świetnie zaznacza swoją obecność na scenie, o czym każdy będzie mógł się przekonać, widząc go na własne oczy".

"Warto wspomnieć o dwóch koncertach w Chinach, gdzie można było zauważyć, jak bardzo fani na całym świecie są do siebie podobni. Publiczność znała każde słowo, a dodatkowo Ministerstwo Kultury pozwoliło na pokazanie całego show tylko z paroma drobnymi zmianami. Myśleliśmy, że Bruce wydzierający na scenie serce Eddiemu może stanowić dla nich problem, ale nic z tych rzeczy. A fani byli po prostu wspaniali."

"Koncerty na stadionach w Południowej i Środkowej Ameryce oraz Meksyku były tak samo spektakularne jak zwykle, nie zapominając o dwóch wyprzedanych koncertach w LA Forum. W Nowej Zelandii wielu z nas zaraziło się lokalną kulturą - rugby! Fani w całej Australazji byli tak oddani i entuzjastyczni jak zawsze. Dodatkowo niesamowite koncerty w Tokio i dwa koncerty w Afryce Południowej - pierwszy raz po ostatniej wizycie 21 lat temu. Jak do tej pory mieliśmy ogromne szczęście z naszymi fanami i mamy nadzieję kontynuować tę passę w Polsce i reszcie Europy. Nie przegapcie tego!"

Ostatnie bilety na LiveNation.pl i w autoryzowanych punktach sprzedaży na terenie całego kraju.
W kasach Stadionu Wrocław bilety do nabycia:
2 lipca (sobota) w godz. 12.00 - 20.00 - kasa zlokalizowana przy wejściu od ul. Lotniczej
3 lipca (niedziela) w godz. 9:00 - 23:00 - kasy zlokalizowane przy  wejściach od ul. Lotniczej oraz od ul. Królewieckiej.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.