Coma - Przystanek Woodstock 2014 na winylu

Newsy
Coma - Przystanek Woodstock 2014 na winylu

Do sprzedaży trafiło już najnowsze podwójne wydawnictwo winylowe "Coma - Przystanek Woodstock 2014" z zapisem koncertu, który został zarejestrowany na 20. Przystanku Woodstock.

Coma jest przykładem tego, że piękna, mosiężna figurka Złotego Bączka bardzo zobowiązuje. Przede wszystkim do ciągłej kreatywności, do ciągłych poszukiwań, do bycia na scenie zaskakującym i porywającym tłumy. Coma Złotego Bączka odebrała na woodstockowej scenie w 2007 roku. Kilkadziesiąt tysięcy osób oddało swój głos na najlepszą według nich kapelę 11. Przystanku Woodstock. Tamtą Comę i Comę dzisiejszą dzielą mile. Dziś Piotr Rogucki wie jeszcze lepiej, jak na tej scenie się poruszać, jak spowodować, że Woodstock porusza się we wspólnym rytmie i oddycha jednym woodstockowym oddechem. Ich koncert stał się spektaklem, który od początku do końca trzymał w ogromnym napięciu. Piotr pozwalał sobie na improwizację i wniknięcie w atmosferę wielusettysięcznego tłumu. Tak jakby momentami w sposób czarodziejski przechodził z jednej strony lustra na drugą. Raz jest artystą, raz elementem publiczności, ale przede wszystkim stał się mistrzem wielkiego rockowego show. Coma brzmi nowocześnie, wydobywa absolutnie wszystko, co można wyciągnąć z festiwalowej aparatury, a na tłum spadają dźwięki doskonale wymyślone, przetworzone.

Nie muszę już chyba nic więcej dodawać... Wiem na pewno, że cała nasza ekipa na wszystkich spotkaniach z producentami koncertów i festiwali na świecie będzie zapewniać, że polska Coma jest najbardziej rockowym pomysłem do zaproponowania publiczności w każdym zakątku naszego globu. Jeden z najpiękniejszych, niezapomnianych woodstockowych koncertów macie teraz przed sobą. Czekają Was emocje i to jakie!

Jurek Owsiak

Płytę można nabyć na stronie: Siemashop.pl

Lista utworów

LP1
Strona A
1. Leszek Żukowski
2. Trujące Rośliny
3. Woda Leży pod powierzchnią
4. Zamęt

Strona B
5. Pierwsze wyjście z mroku
6. Transfuzja
7. Spadam
8. Angela

LP2
Strona A
9. System
10.  Deszczowa Piosenka
11.  Skaczemy
12.  Jutro

Strona B
13.  Gaduła Jurka
14.  100 tys. jednakowych miast
15.  Los Cebula i Krokodyle Łzy
16.  Gaduła Jurka