Wygraj bilet na Colours of Ostrava 2016!

Newsy
Wygraj bilet na Colours of Ostrava 2016!

Weź udział w naszym konkursie i wygraj bilet na festiwal Colours of Ostrava 2016, który odbędzie się w dniach 14-17 lipca.

Colours of Ostrava to międzynarodowy festiwal wielogatunkowy, odbywający się od 2002 roku w czeskiej Ostrawie. W 2012 roku festiwal przeniesiono na obrzeża miasta, do niezwykłego, postindustrialnego kompleksu huty Dolní Vítkovice. Wydarzenie zostało uhonorowane m.in. czeską nagrodą Anioła (Anděl) jako Wydarzenie muzyczne roku 2005 i 2006. Trzy lata z rzędu (2004-2006) było też uznane za najlepsze wydarzenie muzyczne przez ALMA (Akropolis Live Music Awards) w kategorii koncert/festiwal roku.

Dotychczas ogłoszono nazwy m.in takich wykonawców: Underworld, Tame Impala, Of Monsters And Men, Thievery Corporation, Kodaline, Passenger, Anohni (Antony & the Johnsons + Oneohtrix), Slowdive, The Vaccines, 2Cellos, Caro Emerald, Nothing But Thieves, Aurora, Kiasmos, Rocky Dawuni, Kila, Mbongwana Star, Mariachi El Bronx, Songhoy Blues, Skinny Lister, CC Smugglers, The Unthanks, My Baby, Joel Sebunjo & Sundiata, Freeborn Brothers, Al Jawala, Mydy Rabycad, Lake Malawi, Republic of Two, Ohm Square, Ivan Hlas Trio, VR/Nobody, Selective Mute, David Stypka & Bandjezz, Martin Kratochvil & Jazz Q, The Atavists i wielu innych.

Z polskich wykonawców zobaczymy: Brodkę, Artura Rojka, Fismoll, Freeborn Brothers, Annę Marię Jopek & Kroke, Marię Peszek i Syny.

Więcej szczegółów, wszyscy wykonawcy oraz ceny biletów na www.colours.pl

Colours of Ostrava 2016
14-17 lipca 2016 | Ostrawa, Czechy


Polska przedsprzedaż biletów: www.joystore.pl/colours

Facebook

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym festiwalu.

Uwaga konkurs!

Mamy do wygrania jeden pojedynczy karnet na festiwal. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. przesłać podpisanego imieniem i nazwiskiem maila o tytule Colours wraz z odpowiedzią na pytanie: Ile razy na Colours of Ostrava wystąpiła Bjork?
Konkurs trwa do niedzieli (26 czerwca) do północy. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Wygrany bilet będzie do odbioru wyłącznie na miejscu, w dniu rozpoczęcia festiwalu. Karnet czterodniowy upoważnia do wstępu na cztery dni festiwalu i nie obejmuje noclegu na polu namiotowym, ani parkingu.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za liczny udział w konkursie. Bjork wystąpiła na Colours of Ostrava jeden raz. Karnet na festiwal otrzymuje Patrycja Paprotna. Gratulujemy!