Power Festival - znamy pełny line-up

Newsy
Power Festival - znamy pełny line-up

Scream Maker, Chassis, Sixx:A.M., Megadeth a na koniec legendarny Korn - tak prezentuje się pełen line-up Power Festival. Impreza odbędzie się już 7 czerwca w łódzkiej Atlas Arenie.

Jedną z najcięższych muzycznych imprez tego lata o godz. 18:00 otworzy warszawska formacja Scream Maker, która ma za sobą premierę nowej płyty oraz zakończoną sukcesem kolejną trasę po Chinach. W trakcie tego występu zespół zaprezentuje najbardziej dynamiczne utwory, powstałe na przestrzeni minionych lat, a także kompozycje z nowo wydanego albumu, zatytułowanego "Back Against The World". Jako drudzy na scenie Power Festival wystąpią muzycy z rockowej grupy Chassis. Fani gdańskiej formacji usłyszą tego dnia utwory nagrane w trakcie całej kariery, jak również kawałki z nadchodzącego krążka.

Po dwóch występach reprezentantów polskiej sceny alternatywnej przyjdzie czas na zagraniczne gwiazdy. O 19:30 na scenie festiwalu pojawi się charyzmatyczna grupa Sixx:A.M., prawdziwa kombinacja muzycznych osobowości, która - oprócz doskonałych albumów - może pochwalić się również świetną energią sceniczną. Amerykański zespół tworzą Nikki Sixx, DJ Ashba oraz James Michael. Zespół zaserwuje polskiej publiczności utwory z najnowszej płyty "Prayers For The Damned, Volume 1".

Wraz z upływem godzin atmosfera imprezy będzie stawała się coraz gorętsza. Atlas Arena potężnie zatrzęsie się pod wpływem nadmiaru decybeli wraz z pojawieniem się na scenie legendarnej grupy Megadeth. Dowodzona przez Dave'a Mustaine'a formacja ma dziś na koncie sprzedaż ponad 38 milionów albumów na całym świecie. "Megadeth to muzyczna mieszanka wybuchowa, ceniona za doskonałe występy na żywo, w trakcie których nigdy nie brakuje niespodzianek. Możemy być pewni, że koncert w Łodzi będzie solidną dawką thrash metalu na najwyższym poziomie. Tego występu fani z pewnością długo nie zapomną" - przyznaje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje wydarzenie.

O godz. 22:30 na scenie pojawi się amerykańska nu metalowa grupa Korn. Zespół, z Johnatan’em Davis’em na czele, może pochwalić się sprzedażą ponad 16 milionów płyt w Stanach Zjednoczonych oraz 32 milionów krążków na całym świecie. Wszystkim znawcom ciężkiego brzmienia nie trzeba przypominać, że Korn to prawdziwa legenda, która zredefiniowała i na nowo określiła przed laty kanony ciężkiego grania. "Wypracowane przez nich  brzmienie stało się źródłem inspiracji dla wielu artystów światowej sceny muzycznej. Wystarczy w tym momencie wspomnieć takie formacje jak Limp Bizkit, czy Slipknot. Korn to prawdziwa legenda, a każdy ich koncert to wyjątkowe show, które zaskakuje nawet tych fanów, którzy o tej muzyce wiedzą wszystko" - mówi Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Power Festival odbędzie się 7 czerwca 2016 roku.

Bilety na wszystkie wydarzenia organizowane przez agencję Prestige MJM można zakupić poprzez strony: prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

Aż do wyczerpania zapasów można też kupować bilet łączony na Power Festival i Jarocin Festiwal. Wejściówka uprawniająca do udziału w obu festiwalach kosztuje tylko 350 złotych i można ją kupować wyłącznie poprzez stronę www.prestigemjm.com.

Line-up Power Festival:

18:00 Scream Maker
18:45 Chassis
19:30 Sixx:A.M.
20:45 Megadeth
22:30 Korn

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym festiwalu.