Znamy cały program Asymmetry 2016

Newsy
Znamy cały program Asymmetry 2016

Znamy już szczegółowy program i ceny pojedynczych biletów na festiwal Asymmetry 2016, który odbędzie się w dniach 22-24 września we Wrocławiu.

Trzydziestu wykonawców na dwóch różnych scenach. Organizatorzy kameralnego Asymmetry Festival odkryli karty i przedstawili cały program wrześniowej imprezy. Ruszyła też sprzedaż biletów jednodniowych, weekendowych i karnetów pakietowych.

Tegoroczna, 7. edycja Asymmetry Festival, odbędzie się w dniach 22 - 24 września we wrocławskim Firleju. Artyści wystąpią na dwóch scenach. Pierwsza (Main Stage) znajdzie się wewnątrz klubu, a druga (Pallet Stage) zostanie ustawiona na zewnątrz, przy ulicy Grabiszyńskiej.

"Program Asymmetry ułożyliśmy w taki sposób, aby każdego dnia publiczność mogła w pełni nasycić się bogactwem różnorodnych dźwięków spod znaku post- metalu, post-rocka, punka, folku czy funeral jazzu. I tak np. w czwartek wystąpi jeden z najważniejszych metalowych składów ostatnich lat, Yob oraz legenda brytyjskiego punka, Discharge. Z kolei w piątek zapraszamy wszystkich fanów alt-country na niesamowicie barwną ekipę ze Slim Cesna’s Auto Club" - komentuje dyrektor festiwalu, Robert Chmielewski. "Na koniec zostawiliśmy, naszym zdaniem, najlepsze. W sobotę na deskach Firleja stanie bowiem duet Jesu/Sun Kil Moon tworzony przez dwie kultowe postacie sceny niezależnej, Justina Broadricka i Marka Kozelka".

Dokładny program Asymmetry 2016 wygląda następująco:

22.09 (czwartek)

/Main Stage/
Darkher
Discharge
Joe Buck Yourself
De Staat
Yob

/Pallet Stage: Borówka Showcase/
Please The Trees                                            
Lasse Matthiessen
Henry David’s Gun

23.09 (piątek)

/Main Stage/
Slim Cessna’s Auto Club
Conan
Sinistro
SubRosa
Swallow The Sun

/Pallet Stage: Denovali Showcase/
Subheim
John Lemke
Orson Hentshel

24.09 (sobota)

/Main Stage/
Dbuk
Izah
Jesu/Sun Kil Moon
Dirge

/Pallet Stage: Subsound Showcase/       
Lilli Refrain
Mombu
Macelleria Mobile Di Mezzanotte

Do sprzedaży trafiły pule biletów jednodniowych oraz biletów weekendowych. Ich ceny wyglądają następująco:

Bilet na 1. dzień festiwalu - 90 zł
Bilet na 2. dzień festiwalu - 90 zł
Bilet na 3. dzień festiwalu - 120 zł
Bilet weekendowy (23 i 24.09) - 180 zł

Można też kupić karnety pakietowe:
Karnet Pakietowy nr 1 (karnet + zakwaterowanie w hotelu Premierclasse ze śniadaniami) - 650 zł
Karnet Pakietowy nr 2 (karnet + zakwaterowanie w hotelu Premierclasse ze śniadaniami + 6 talonów na jedzenie z foodtrucka na ter - 750 PLN

W sprzedaży są dostępne także zwykłe karnety w cenie 240 zł. Wejściówki można kupować na: www.asymmetryfestival.pl oraz na www.ekobilet.pl, www.ticketpro.pl, w Empikach, w sklepach MediaMarkt i Saturn oraz w klubie Firlej.