We Came As Romans na dwóch koncertach w Polsce

Newsy
We Came As Romans na dwóch koncertach w Polsce

6 czerwca w warszawskiej Hydrozagadce i dzień później w poznańskim klubie Pod Minogą wystąpi We Came As Romans.

We Came As Romans ma za sobą długą i burzliwą historię, zawierającą zmiany nazwy i składu, jednak mimo to muzycy zapisali się w historii światowej sceny metalcore'owej. Zespół powstał w 2005 roku w Detroit jako The Emergency, a po kilku zmianach w składzie i przemianowaniu na We Came As Romans, w 2008 roku wydał dwie EPki - "Demonstrations" i "Dreams", wyprodukowane przez Joey’ego Sturgisa (Asking Alexandria, Blessthefall, Miss May I). Obie dostały świetne recenzje na całym świecie.

W 2009 ukazała się pierwsza płyta formacji, "Plant a Seed", a dwa lata później światło dzienne ujrzał kolejny album zespołu, "Understanding What We've Grown to Be", który osiągnął komercyjny sukces, zajmując 20 miejsce na liście Billboardu. W ramach promocji płyty zespół wystąpił na słynnej Vans Warped Tour, a także koncertował z Alesaną, Escape The Fate, czy Attack! Attack!. Kolejna płyta "Tracing Back Roots", wyprodukowana przez Johna Feldmanna (The Used, Black Veil Brides), ukazała się w 2013 roku. Album ulokował się na ósmym miejscu amerykańskiej listy przebojów, drugim w kategorii Top Rock Albums i pierwszym w kategoriach Hard Rock Albums, Independent Albums oraz Internet Albums. W ramach promocji krążka w listopadzie 2013 r. We Came As Romans odwiedzili Polskę, występując w warszawskiej Proximie razem z Parkway Drive, Memphis May Fire i Like Moths To Flames.

Czwarty album grupy zatytułowany po prostu "We Came As Romans", miał premierę 26 maja 2015 roku. Ku zdziwieniu fanów, zespół zmienił trochę swój styl muzyczny, jednak mimo to płyta była wielkim sukcesem, zdobywając świetne recenzje na całym świecie. W ramach światowej trasy koncertowej promującej płytę Amerykanie odwiedzą także Polskę.

Informacje o biletach wkrótce.

6 czerwca 2016
Warszawa / Hydrozagadka, ul. 11 listopada 22


Wejście: 19:00
Start: 20:00

7 czerwca 2016
Poznań / Pod Minogą, ul. Nowowiejskiego 8


Wejście: 19:00
Start: 20:00

Miejsca zakupu biletów: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn.