Der Weg Einer Freiheit w Polsce - wygraj bilet na koncert

Newsy
Der Weg Einer Freiheit w Polsce - wygraj bilet na koncert

Pod koniec marca na dwóch polskich koncertach wystąpi niemiecka rewelacja sceny post black-metalowej - Der Weg Einer Freiheit. Wygraj bilet na koncert!

Muzycy wystąpią 29 marca we wrocławskim klubie Liverpool i 30 marca w warszawskiej Hydrozagadce. Będzie to ich pierwsza europejska trasa jako headliner, a promować będą swój ostatni album "Stellar". Wraz z nimi, na polskiej odsłonie trasy, wystąpią Austriacy z Harakiri for the Sky i Francuzi z The Great Old Ones.

29.03.2016
Liverpool / Wrocław
godz. 19:00


Bilety:
35 - http://pwevents.pl/pl/bilety,1,304.html
40 - Eventim, Ticketpro, Biletomat.pl, eBilet, Kubpilet.pl, Rocky Shop, klub Liverpool
45 - w dniu koncertu

30.03.2016
Hydrozagadka, Warszawa
godz.19:00

Bilety:
35 - http://pwevents.pl/pl/bilety,1,305.html
40 - Eventim, Ticketpro, Biletomat.pl, eBilet, Kupbilet.pl, klub Hydrozagadka
45 - w dniu koncertu

Uwaga konkurs!

Mamy do wygrania po dwa pojedyncze bilety na koncerty we Wrocławiu i Warszawie. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. przesłać maila o tytule Der Weg. W treści wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz nazwę miasta, które wybieracie. Nazwisko zwycięzcy ogłosimy 21 marca.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za udział w konkursie. Bilety na koncerty otrzymują: Mateusz Grajewski i Michał Chlebosz (Wrocław) oraz Piotr Cichocki i Sylwia Kamińska (Warszawa). Gratulujemy!

Der Weg Einer Freiheit to projekt, który narodził się w lutym 2009 w Würzburgu, w Niemczech, kiedy to ojcowie-założyciele Nikita Kamprad (gitary, bas, pisanie tekstów, programowanie bębnów) i Tobias Jaschinsky (wokal) wydali pierwszy album w limitowanej ilości 200 kopii, który błyskawicznie się wyprzedał. W styczniu 2010 umowa z berlińską wytwórnią Viva Hate Records stała się faktem i zespół ponownie wydał debiutancki album w maju - tym razem nagrywając już rzeczywiste bębny, za które odpowiadał perkusista Christian Bass (m.in. Heaven Shall Burn, Night In Gales, Deadsoil), robiąc całkowicie nowy mix i dodając bonusowy track "Ruhe". Rok 2012 to już album studyjny “Unstille", również wydany przez Viva Hate Records. W 2014 zespół podpisał kontrakt z francuską wytwórnią Season of Mist i jego kariera nabrała tempa. Kolejny album "Stellar" ukazał się w marcu 2015 i był promowany podczas trasy z Downfall of Gaia, a także na festiwalach takich jak Resurrection Fest, Roadburn Festival, Hellfest czy Graspop Metal. Teraz wyruszają w pierwszą trasę po Europie jako headliner.