Konkurs: wygraj bilet na koncert Hexvessel

Newsy
Konkurs: wygraj bilet na koncert Hexvessel

Już 29 marca w poznańskim klubie Pod Minogą wystąpi fińska formacja Hexvessel. Wygraj bilet na ten koncert!

Hexvessel będzie promować swoje najnowsze wydawnictwo "When We Are Death", którego premiera miała miejsce w styczniu 2016. Płyta została wydana nakładem własnego labela muzyków Secret Trees, na licencji Century Media Records. Można spodziewać się kolejnej, sporej porcji psychodelicznego rocka w prawdziwie neofolkowym wydaniu.

W roli supportu wystąpi doommetalowa formacja New Keepers of the Water Towers.

29.03.2016
Pod Minogą / Poznań


Bilety:
40 zł - http://www.pwevents.pl/pl/bilety,1,314.html
45 zł - przedsprzedaż: Ticketpro, Eventim, Biletomat.pl, eBilet, Kupbilet.pl, VIM, Rock Long Luck, Pod Minogą
50 zł - w dniu koncertu

Uwaga konkurs!

Mamy do wygrania pojedynczy bilet na koncert. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. przesłać maila o tytule Hexvessel. W treści wiadomości należy podać imię i nazwisko. Nazwisko zwycięzcy ogłosimy 16 marca.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za maile. Bilet otrzymuje Justyna Skiba. Gratulujemy.

 

Był rok 2009, kiedy Mat McNerney osiedlił się w Finlandii - tym dziwacznym kraju Skandynawii, gdzie humor jest tak ciemny jak zimowe popołudnia, a natura zapiera dech w piersiach niczym widok księżyca w pełni o północy. Pochodzący z Wielkiej Brytanii muzyk przybył tu, eksplorując wcześniej Norwegię i Holandię. Mat znalazł się w Finlandii już jako uznana marka w podziemiach ekstremalnej i awangardowej muzyki metalowej, gdzie śpiewał i pisał teksty w takich zespołach jak Dødheimsgard, Void czy Code. Później osiągnął sukces z ulubieńcami fanów modern post punka - Beastmilk i jego spin-offowym Grave Pleasures.

W Krainie Tysiąca Jezior odnalazł swoje bratnie dusze i tam powołał do życia projekt Hexvessel - zespół założył, aby wyrazić samego siebie poprzez muzykę psychodeliczną w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Od wydania debiutanckiego albumu "Dawnbearer" w 2011 roku zespół wyprzedawał trasy jako headliner w ich ojczyźnie, był nominowany do 2 fińskich nagród Grammy, koncertował po Europie wraz z takimi zespołami jak Sabbath Assembly i Alcest, grał na prestiżowych festiwalach jak Roadburn w Holandii i SXSW w Teksasie. W 2012 roku ukazał się album "No Holier Temple", a rok później Epka "Iron Marsh", a w 2015 singiel "Earth Over Us".