IAMX wraca do Polski na dwa koncerty

Newsy
IAMX wraca do Polski na dwa koncerty

IAMX wraca do Polski na dwa koncerty. Chris Corner 4 marca odwiedzi gdański klub B90, a 5 marca pojawi się w poznańskim Eskulapie.

Koncerty promować będą wydany na początku października 2015 album "Metanoia". Sam Corner o krążku mówi tak: "Jestem dumny i szczęśliwy, że mogę ogłosić stworzenie nowego wydawnictwa, wręcz ekstatycznie cieszę się, że mój muzyczny bękart zaszedł tak daleko. Album ma prostsze brzmienie, które przypomina moje wcześniejsze dokonania. Pojawia się czysta elektronika, pełna zmysłów dystopia Człowiek kontra Maszyna."

“IAMX to moja publiczna terapia" - mówi dalej. "To mój sposób komunikacji ze światem, metoda by otworzyć swoje serce i tańczyć w tym samym czasie. To także wymówka by móc ze sobą igrać, by odkrywać poszczególne fragmenty swojej osobowości, nie musząc robić tego na co dzień".

Odciskając swoje piętno jako członek i jeden z założycieli Sneaker Pimps, Corner wykuł nową tożsamość, dając się poznać jako IAMX. Gwałtowne połączenie nietuzinkowych melodii, chwytających za serce, osobistych tekstów oraz charyzmatycznych występów zapewniło mu liczną rzeszę wiernych fanów na całym świecie. "Metanoia", szósty album IAMX jest kamieniem milowym w twórczości angielskiego multiinstrumentalisty, producenta oraz kompozytora. Konsekwentnie, przykuwając uwagę charakterystycznym stylem, Corner stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci światowej sceny elektronicznej.


4.03.2016
B90/Gdańsk


Bilety:
85 zł http://www.pwevents.pl/pl/bilety,1,336.html
95 zł Ticketpro, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, punkt Lotto (CH Manhattan)
105 zł w dniu koncertu

5.03.2016
Eskulap/Poznań


Bilety:
85 zł http://www.pwevents.pl/pl/bilety,1,337.html
95 zł Ticketpro, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, CIM, Rock Long Luck
105 zł w dniu koncertu