Megadeth w świecie wirtualnej rzeczywistości

Newsy
Megadeth w świecie wirtualnej rzeczywistości

W związku z premierą najnowszego albumu Megadeth "Dystopia", zespół ogłosił, że zaoferuje swoim fanom innowacyjne przeżycia w wirtualnej rzeczywistości.

Grupa razem z reżyserem Blairem Underwoodem wyruszy do specjalnej jednostki dedykowanej kreowaniu wirtualnej rzeczywistości, gdzie wykona i nagra pięć utworów z "Dystopii": "Fatal Illusion", "Dystopia", "The Threat Is Real", "Poisonous Shadows" oraz “Post American World." Underwood, członek DGA, wyreżyserował w 2009 roku niezależny obraz "The Bridge to Nowhere", a także wiele teledysków, filmów krótkometrażowych i reklam. Obecnie pracuje przy hicie telewizji ABC "Agenci T.A.R.C.Z.Y.". Występ zespołu będzie osadzony w upadłym mieście Dystopii, stworzonym na potrzeby nowego teledysku Megadeth "The Threat Is Real".

Next Galaxy Corp., wiodący deweloper innowacyjnych rozwiązań, wykorzystując technologię rzeczywistości wirtualnej stworzy otaczający zespół świat Dystopii, który fani będą mogli odwiedzić i poznawać. Od 22 stycznia 2016 fani będą mogli zakupić specjalny zestaw Deluxe CD package, w którego skład wejdzie nowy album, gogle Wirtualnej Rzeczywistości CEEK wraz z instrukcją, a także kod rejestracyjny pozwalający na uruchomienie i przeglądanie ekskluzywnej zawartości, dostępnej w dniu premiery albumu.

"Dystopia" zawiera 11 utworów i będzie dostępna w podstawowej wersji zarówno na CD jak i winylu, a także w formie cyfrowej od 22 stycznia. Płyta została nagrana pod czujnym okiem Dave’a Mustaina i Toby'ego Wrighta w Nashville i zmiksowana przez Josha Wilbura (Lamb of God, Gojira, Avenged Sevenfold). Album został nagrany z nowymi muzykami w składzie: gitarzystą Kiko Loureiro oraz perkusistą Chrisem Adlerem z Lamb of God.

 

Spis utworów:

01. The Threat Is Real
02. Dystopia
03. Fatal Illusion
04. Death From Within
05. Bullet To The Brain
06. Post American World
07. Poisonous Shadows
08. Look Who's Talking (iTunes bonus track)
09. Conquer Or Die
10. Lying In State
11. The Emperor
12. Last Dying Wish (iTunes bonus track)
13. Foreign Policy (Fear cover)