Jafia - wygraj album Ka Ra Va Na

Newsy
Jafia - wygraj album Ka Ra Va Na

Weź udział w naszym konkursie i wygraj album "Ka Ra Va Na" formacji Jafia.

"Na album złożyły się piosenki będącą wypadkową reggae i czarnej muzyki z zza Oceanu. Czuć w nich inspiracje soulem, funkiem, R&B, jazzem i gospel, czyli muzyką, która bardzo mocno wpłynęła na mistrzów reggae z Jamajki. Reggae out of soul" - tak zespół określa swoja muzykę.

Liderem Jafii jest Dawid Portasz - niezwykły talent, przez wielu nazywany jednym z najlepszych polskich wokalistów obracających się w kręgu tzw. czarnej muzyki. Wśród gości na płycie znaleźli się m.in. Kayah, Wojciech Karolak oraz amerykański chórek wywodzący się z oryginalnego gospel.

Za produkcję albumu odpowiedzialny jest Marcin Pospieszalski, a mocną stroną wydawnictwa są bogate aranżacje i rozbudowane instrumentarium (smyczki, sekcja dęta, perkusjonalia, elektroniczne loopy). Realizatorem płyty jest Wojciech Przybylski (m.in. Voo Voo). Materiał nagrano w najlepszych polskich studiach, a dwie piosenki zmiksowano poza Polską: na Jamajce (studio Tuff Gong, należące kiedyś do Boba Marleya) i w Niemczech (przez Umberto Echo). Album ukazał się w maju nakładem Warner Music Polska.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym płyty.

Konkurs:

Mamy do wygrania 7 egzemplarzy płyty. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Jafia. Odpowiedzi można przesyłać do poniedziałku (11.01) do północy. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

Pod jaką nazwą działał wcześniej zespół Jafia?

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za liczny udział w konkursie. Chodziło oczywiście o Jafia Namuel. Płyty otrzymują: Dagmara Bielecka, Michał Podharski, Arkadiusz Krysiak, Łukasz Bromke, Anna Binkowska, Anna Kuklinska, Mateusz Augustyn. Gratulujemy!