Wygraj album Kolędy Antonimy Krzysztoń!

Newsy
Wygraj album Kolędy Antonimy Krzysztoń!

Wydany nakładem Warner Music album Kolędy Antonimy Krzysztoń jest nagrodą w naszym konkursie.

"Kolędy przychodziły do mnie, co Święta. Czasem jedna, czasem dwie. Mogę powiedzieć, że nie planowałam tej płyty i w pewnym sensie sama się zaplanowała" - mówi o wydawnictwie Antonina Krzysztoń. "Dzieliliśmy się tym, co w nas najlepsze, płyta była nagrywana w przyjaźni i wielkim skupieniu. Myślę, że można jej słuchać przez cały rok - już po nagraniu pierwszej mojej płyty kolędowej docierały do mnie informacje od słuchaczy, że myślą podobnie".

Nagrania zostały zrealizowane w należącym do Wojciecha Czerny Analogowym Studiu Rogalów, co dodało dodatkowego smaku i brzmienia. Całość została nagrana na "sto procent", nic nie było poprawiane i strojone, dzięki czemu słuchacze będą mogli poczuć klimat, jaki towarzyszył muzykom w trakcie nagrań. "Myśleliśmy o was, więc w pewnym sensie tak jest!" - dodaje artystka, która album dedykuje rodzinom w trudnościach, przeżywającym kryzysy.

W pracach nad krążkiem brali udział znakomici muzycy:
Marcin Majerczyk (producent i gitarzysta)
Marcin Lamch (kontrabasista)
Manolo (perkusista)

Lista utworów

1. Józefowe łzy
2. Matka Boża na osiołku
3. Na osiołku do Betlejem
4. Nie w pałacu
5. Malusieńki tyciusieńki
6. Jak to dobrze
7. Panna czysta
8. Szukam Ciebie mały królu
9. Widzę gwiazdę
10. Przychodzę do Ciebie
11. Trzej Królowie idą
12. Jaka ta noc ciemna
13. W moich ramionach skryję Cię Panie

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym płyty.

Uwaga konkurs!

Mamy do wygrania 7 egzemplarzy płyty CD. Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. przesłać tytuł Waszej ulubionej kolędy.

Tytuł maila: Kolędy. Odpowiedzi można przesyłać do poniedziałku (28.12) do północy. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za maile i oczywiście za życzenia. Płyty otrzymują: Paweł Babicz, Radek Bruch, Grzegorz Homa, Marcin Bończyk, Maciej Pęksa, Jan Andrukiewicz i Krzysztof Jeremicz. Gratulujemy