Wolf Alice nominowani do NME i Grammy

Newsy
Wolf Alice nominowani do NME i Grammy

Formacja Wolf Alice, która już 25 lutego wystąpi w Polsce, została właśnie nominowana do NME i Grammy.

Koniec roku to czas licznych podsumowań - także w muzyce. W miniony piątek ogłoszono nominacje do NME Awards 2016, a przedwczoraj ogłoszona została lista tegorocznych nominowanych do nagród Grammy. Wśród nominowanych nie zabrakło debiutantów z Wolf Alice.

Dzięki tysiącom głosów, oddanych przez czytelników NME, Wolf Alice i The Libertines mają w tym roku po 6 nominacji do NME Awards 2016, wśród nich te w najważniejszych kategoriach: Best British Band, Best Live Band i Best Track. Wśród nominowanych znaleźli się również m.in. Florence Welch i The 1975.

Najwięcej nominacji do Grammy otrzymali natomiast Taylor Swift i Kendrick Lamar. Wolf Alice nominowani są w kategorii Best Rock Performance. Na liście nie zabrakło też Florence + The Machine, która już za kilka dni wystąpi w Łodzi. Welch została wyróżniona w kategoriach Best Pop Duo/Group Performance, Best Pop Vocal Album i Best Rock Performance. Wśród nominowanych nie zabrakło też m.in. Lianne La Havas i Snarky Puppy.

Przypominamy, że 25 lutego Wolf Alice wystąpią w Warszawie, w klubie Hybrydy. Kwartet z północnego Londynu ma świetną prasę i fanów na całym świecie. Choć debiutancki album "My Love Is Cool" ukazał się w 2015 roku, świetne single i występy na żywo sprawiły, że obecnie mówi się o nich jako o najbardziej obiecującej formacji z Wysp.

25.02.2016
Warszawa / Hybrydy, ul. Złota7/9


Wejście: 18:00,
początek: 18:45

Cena biletów:
59 zł (przedsprzedaż)
70 zł (w dniu koncertu)

Miejsca zakupu biletów: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn