Taylor Swift Superstar w Multikinie

Newsy
Taylor Swift Superstar w Multikinie

26 października w Multikinie odbędzie się seans filmu "Taylor Swift Superstar" opowiadającego niezwykłą historię współczesnej królowej pop.

Wokalistka, tekściarka, instrumentalistka - podbiła niedawno listy przebojów swoim piątym albumem "1989", który sprzedał się na całym świecie w prawie 9 milionach egzemplarzy. Jest to najlepszy wynik w branży muzycznej od ponad dekady. Taylor z amerykańskiej piosenkarki country przeistoczyła się w międzynarodową gwiazdę pop. Jej niezwykła popularność wśród milionów fanów na całym świecie zaowocowała wyprzedaną trasą koncertową "The 1989 World Tour", siedmioma nagrodami Grammy, oraz najmłodszą w historii zwyciężczynią najwyższego wyróżnienia przemysłu muzycznego - nagrody Grammy w kategorii Album Roku. Jest jedyną artystką w historii, której trzy albumy z rzędu rozeszły się w nakładzie miliona egzemplarzy w pierwszym tygodniu sprzedaży ("Speak Now" z 2010, "RED: z 2012 i "1989" z 2014). Jest powszechnie znaną gwiazdą, której szalenie chwytliwe, a jednocześnie głęboko osobiste teksty piosenek przekraczają granice gatunków muzycznych, oraz bystrą bizneswoman, która z dziecięcego marzenia zbudowała imperium.

Liczby jednak nie oddają tego, jaka jest Taylor naprawdę. To jej działania pozasceniczne wyniosły ją na stratosferę popkultury, umożliwiając jej orbitowanie w bardziej elitarnych kręgach. Jej działalność charytatywna to jedno, ale to małe gesty - jak współczucie i zrozumienie okazywane zakochanym fanom na Instagramie czy szczere uściski - dowodzą, że mimo rekordowych sprzedaży i platynowych płyt, sukces nie zmienił jej charakteru. Jest niesamowicie uczciwa i pełna empatii. Taylor to odważna superfanka, wierny przyjaciel, zapalony obrońca ludzkich serc i jeden z największych na świecie ambasadorów bycia sobą. To prawda, że czasem może się wydawać, że "bycie sobą" dla Taylor oznacza wieczną perfekcję - ale to obraz regularnie rozdmuchiwany, kiedy dla odmiany pojawia się ze sztucznym aparatem na zęby i włosami spiętymi w kucyki, aby powygłupiać się w telewizyjnym show. Jest pierwszym artystą od czasów The Beatles (i jedyną kobietą w historii), która utrzymywała się powyżej sześciu tygodni na #1 miejscu z trzema kolejnymi albumami, i mimo że została uznana przez Time Magazine za jedną z najbardziej wpływowych osób na świecie i jedną z jedynie ośmiu kandydatów do najbardziej prestiżowego wyróżnienia Człowiek Roku 2014, jest prawdopodobnie jedyną osobą na tych listach, która używa mediów społecznościowych, aby umieszczać posty skierowane do jej najlepszych przyjaciół lub filmiki jej kotów.

Jako Kobieta Roku Magazynu Billboard (jedyna i zarazem najmłodsza artystka, która otrzymała to wyróżnienie dwa razy) wydała swój piąty album - "1989" i wprawiła w osłupienie cały świat sprzedając prawie 1,3 mln kopii w pierwszym tygodniu. Taylor udowodniła w ten sposób, że niemożliwe jest możliwe.

"Taylor Swift Superstar" będzie można zobaczyć 26 października o godz. 19.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Łódź, Poznań 51, Radom, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Włocławek, Zabrze, Tychy, Lublin, Katowice, Olsztyn

Ceny biletów:
Warszawa: 25 zł
Gdańsk, Gdynia, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław: 22 zł
Pozostałe: 19 zł  

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym wydarzenia.