Fani wybrali. Wiemy, co Manowar zagra w Warszawie

Newsy
Fani wybrali. Wiemy, co Manowar zagra w Warszawie

Manowar spełni pragnienie polskich fanów i zagra utwór, który zwyciężył w sondzie specjalnie zorganizowanej przez firmę Prestige MJM. Najbardziej popularna piosenka uzyskała 29,30% wszystkich głosów.

"Już dziś wiemy, że na warszawskim koncercie na pewno usłyszymy "Battle Hymn" - zdradza Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która już po raz drugi organizuje koncert Manowar w Polsce. - "Sonda cieszyła się sporym zainteresowaniem, również sam zespół włączył się w propagowanie tej akcji, poprzez umieszczenie odpowiedniego linku na swoim profilu".

Drugie miejsce w klasyfikacji zajęła piosenka "Die For Metal" z wynikiem 14,76%, trzeci natomiast był utwór "Kings Of Metal" z rezultatem 10,96%. Bardzo możliwe, że również je usłyszymy na polskim koncercie.

"Zespół, bardzo wnikliwie przeanalizował wyniki zabawy oraz wszystkie komentarze pojawiające się pod tym postem. Muzycy obiecali, że również te prośby fanów wezmą od uwagę. Co z tego wyniknie dowiemy się już w styczniu" - dodaje Mateusz Pawlicki.

"Akcja na tyle spodobała się grupie, że postanowili wspólnie z nami przygotować kolejne niespodzianki dla polskich fanów. Warto w najbliższych tygodniach śledzić nasze media społecznościowe oraz portale patronów medialnych koncertu. Już wkrótce do wygrania paczki płyt, bilety na koncert, czy nawet spotkanie z zespołem" - zapowiada Janusz Stefański z Prestige MJM.

Warszawski koncert formacji Manowar odbędzie się 16 stycznia 2016 roku w hali Torwar. Wejściówki można nabywać za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, Eventim.pl, eBilet.pl, ticketpro.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju. Na stronie www.prestigemjm.com dostępne są również bilety typu Fan Ticket.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.