Mick & Keith - kup książkę taniej z Gitarzystą!

Newsy
Mick & Keith - kup książkę taniej z Gitarzystą!

Już za kilka dni ukaże się książka Chrisa Salewicza "Mick & Keith" opowiadająca historię Micka Jaggera i Keitha Richardsa. Nasi czytelnicy mogą kupić ją taniej!

Mick Jagger i Keith Richards są razem od przeszło 50 lat - to najstarsze "małżeństwo" rock and rolla. Charyzmatyczny duet, którego historia naznaczona rozlicznymi ekscesami jest kwintesencją ducha muzyki popularnej.

17 października 1961 roku, kiedy czekając na pociąg na stacji Dartford, Mike Jagger wpadł na swojego kolegę z czasów podstawówki, Keitha Richardsa. Tak się wszystko zaczęło…

Chris Salewicz zna Jaggera i Richardsa od wczesnych lat 70. Z zapałem śledzi ich fascynującą podróż, która rozpoczęła się dekadę wcześniej przy dźwiękach londyńskiego jazzu, bluesa i R&B. Poza wyboistą drogą na sam szczyt, legendarnymi koncertami i skandalami autor przedstawia m.in. historię utworu I Wanna Be Your Man sprezentowanego Stonesom przez Johna Lennona i Paula McCartneya, burzliwe związki Jaggera z kobietami, spotkanie Keitha z ojcem po 20 latach, liczne machlojki podatkowe zespołu, ucieczkę do Francji czy aferę narkotykową w posiadłości Richardsa w Redlands. Przywołuje występ Stonesów w Warszawie w 1967 roku - podczas którego Mick Jagger przegonił z pierwszych rzędów ówczesnych dygnitarzy, krzycząc: "Spierd…ać stąd!" - śmierć Briana Jonesa, zmagania Keitha z nałogiem, a także niezliczone kłótnie i pojednania gigantów rocka…

"Mick & Keith. Rolling Stonesów portret podwójny" to nie tylko sugestywna biografia dwóch wybitnych członków The Rolling Stones, ale także porywający obraz rockandrollowego życia w latach 60. i kolejnych dekadach.

Książka ukaże się 21 października nakładem wydawnictwa Sine Qua Non.

UWAGA!

Dla wszystkich czytelników Magazynu Gitarzysta czeka wyjątkowa promocja.

Każdy, kto zamówi książkę na stronie http://www.labotiga.pl/mick-i-keith i wpisze kod MAGAZYNGITARZYSTA otrzyma 25% rabatu.

Promocja ważna od 13 do 21 października.