One Way Fest po raz czwarty

Newsy
One Way Fest po raz czwarty

Już w sobotę odbędzie się czwarta edycja One Way Fest - mini festiwalu muzyki hardcore/punk w Złotowie. Na deskach klubu Generator pojawią się zespoły z całego kraju, by zakończyć wakacje w iście hardcorowej atmosferze.

Skład koncertu otwiera poznański Cookie Break. Trudno szukać w Polsce kapel pop punkowych, nie wiadomo czy z przyczyn klimatycznych, czy też dlatego, że niewiele osób potrafi dobrze odnaleźć się w tym gatunku. Cookie Break to melodyjny punk rodem z Polski, ale z brzmieniem zza oceanu.

Endless Dessire nie trzeba przedstawiać lokalnej publiczności. Jedna z najbardziej energetycznych kapel hardcore w naszym kraju. Niedawno skończyli materiał na kolejna płytę, która ponownie ukaże się nakładem Spook Records. Koncert będzie również okazją do świętowania ich dziesięciolecia istnienia, kapela powstała bowiem latem 2005 roku.

Warszawski Skowyt, jak sam o sobie piszą na profilu Facebook to: "muzyczny dynamit dla tych, którzy mają dość "rockowej" wiochy, tekstów o niczym i banału". Na swoim koncie mają już dwukrotny występ na Przystanku Woodstock, Jarocin oraz kilkadziesiąt koncertów zagranych w całej Polsce. Niedawno wydali drugą płytę "Corrida", następcę debiutanckiego "Achtung Poland!" - w Generatorze z pewnością usłyszymy kawałki z obu wydawnictw.

Gwoździem programu będzie ostatni koncert zespołu Street Terror z Mińska Mazowieckiego. Prawdziwej legendy polskiej sceny hardcore. Od ponad 15 lat na scenie, niedawno reaktywowali się na kilka koncertów, a Złotów będzie ich ostatnim przystankiem na trasie "Farewell Tour", którą żegnają się ze sceną na czas bliżej nieokreślony. W set liście na pewno pojawią się klasyki takie jak: "Ulica", "Syndykat" czy "Rasa przeciwko religii".

One Way Fest vol. 4
29.08.2015
Klub Generator / Złotów

godz. 20.00.

Cena biletu:20 zł.

Więcej informacji na profilu FB oraz na stronie wydarzenia.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym