Back2Music Fest w Multikinie trwa!

Newsy
Back2Music Fest w Multikinie trwa!

Trwa cykl koncertów "Back2Music Fest", w ramach którego w wybranych kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć koncerty gwiazd popu i rocka.

16 lipca będzie można zobaczyć “Up All Night", czyli zapis koncertu boysbandu nr 1 na świecie - chłopaków z One Direction. Pośród 16 zarejestrowanych piosenek, fani usłyszą nie tylko hity z debiutanckiego krążka 'Up All Night', ale także popularne przeboje, które prezentowali podczas eliminacyjnych odcinków programu X Factor, od udziału w którym rozpoczęła się ich kariera. Wśród tych muzycznych niespodzianek znalazły się takie perełki, jak 'Use Somebody' Kings Of Leon, 'Torn' Natalie Imbruglii, czy też 'Valerie' Marka Ronsona i Amy Winehouse.

W ramach cyklu, 28 lipca, fani P!nk będą mogli zobaczyć aż dwa koncerty: “Funhouse Tour: Live in Australia" oraz “The Truth About Love Tour: Live From Melbourne". "Live in Australia", to zarejestrowane w czerwcu 2009 multimedialne pop-rockowe show, promujące album 'Funhouse', który w Polsce pokrył się złotem. "Live From Melbourne" to prawie dwugodzinny koncert promujący jedną z najbardziej udanych płyt P!nk - "The Truth About Love". Każdy singiel z tego albumu stał się ogromnym hitem, a w ramach ostatniej trasy P!nk zagrała ponad 140 koncertów w 13 krajach. Wokalistka zadziwia umiejętnościami akrobatycznymi i kaskaderskimi, efektami pirotechnicznymi, przebraniami i przede wszystkim hitami, których znalazło się tu aż 21.

Wieczór 11 sierpnia będzie należał do fanów Foo Fighters. Wtedy Multikino pokaże dwa filmy z zespołem w roli głównej - “Live at Wembley Stadium" oraz “Back and Forth by James Moll". Koncertowe wydawnictwo “Live at Wembley Stadium" dokumentuje występ Amerykanów w Londynie. Materiał zarejestrowano podczas dwóch koncertów kapeli, które odbyły się na gigantycznym obiekcie sportowym w dniach 6 i 7 czerwca 2008, i które promowały, nagrodzony w Polsce statuetką Fryderyka, album "Echos, Silence, Patience & Grace". “Back and Forth by James Moll" to ponad dwugodzinny film dokumentalny ukazujący kulisy kariery Foo Fighters. Dzięki filmowi fani zespołu oraz dobrego brzmienia będą mieć niecodzienną okazję przyglądać się muzykom podczas pracy w studiu nagraniowym, na planie klipów oraz dowiedzieć się, co dzieję się za scena podczas wielkich, stadionowych koncertów. Na 'Back And Forth' zarejestrowane zostały także unikatowe zdjęcia, kiedy to Dave Grohl wraz z kolegami i gośćmi, nagrywali materiał na bestsellerową płytę 'Wasting Light'.

"London Calling: Live In Hyde Park" to zapis koncertu Bruce'a Springsteena & The E Street Band z londyńskiego Hyde Parku z czerwca 2009 roku, który będzie można zobaczyć w Multikinie 20 sierpnia. Składający się z 26 przebojów, 163 minutowy set zaczyna się za dnia i kończy po zachodzie słońca, co zważywszy na lokalizację jest wręcz idealną oprawą tego rockowo-folkowego koncertu. Ten koncert to przeboje z przekroju całej kariery Bossa - od ery 'Born To Run' na utworach z ostatniej płyty 'Working On a Dream' kończąc. Dodatkowo mnóstwo coverów: "Trapped" Jimmy'ego Cliffa, "Good Lovin'" The Young Rascals, "Raise Your Hand" Eddiego Floyda i "London Calling" The Clash, który nadał tytuł całemu wydawnictwu.

Szczegółowy harmonogram Back2Music Fest:

16 lipca 2015 - One Direction
28 lipca 2015 - Maraton koncertowy P!NK
11 sierpnia 2015 - Maraton koncertowy Foo Fighters
20 sierpnia 2015 - Bruce Springsteen

Na cykl koncertów Back2Music Fest odbędzie się w wybranych kinach sieci Multikino i Silver Screen: Warszawa - Złote Tarasy, Wrocław - Pasaż, Rybnik, Koszalin, Włocławek, Poznań 51, Zabrze, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Szczecin, Elbląg, Łódź, Radom, Rumia, Rzeszów, Słupsk, Kielce, Tychy, Lublin, Katowice, Olsztyn

Ceny biletów:
12 zł - Koncert
18 zł - Maraton Koncertowy

Bilety na cykl koncertów Back2Music Fest można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym Back2Music Fest.