Konkurs: Wygraj bilet na koncert Soulfly!

Newsy
Konkurs: Wygraj bilet na koncert Soulfly!

Przypomnijmy, że już 19 lipca w warszawskiej Proximie wystąpi formacja Soulfly, a w naszym konkursie do wygrania bilety na koncert.

Światowa premiera najnowszej płyty Soulfly "Archangel" zapowiadana jest na 14 sierpnia 2015, za produkcję całego materiału odpowiada Matt Hyde (znany ze współpracy ze Slayerem, Behemothem, Children of Bodom). To będzie już 10 album studyjny w dorobku Soulfly, który będzie promować najnowszy materiał podczas trasy w Europie.

Sam Cavalera opisuje najnowszy album jako najbardziej eksperymentalny, w całym dotychczasowym dorobku: "Jestem podekscytowany. To interesująca płyta. Bardzo epicka, mistyczna płyta - Soulfly takich normalnie nie nagrywa. To jedna z tych płyt, która powstaje raz w życiu, album który ma wiele zwariowanych brzmień i bardzo odmiennych wymiarów. Jest bardziej eksperymentalny od reszty. Nadal ciężki w cholerę i bardzo szybki. Jestem bardzo dumny, że Soulfly wydaje już 10 album. Czuję, że to jest mój najbardziej mistyczny album od czasów Prophecy. Kolaboracje z zaproszonymi na płytę gośćmi zawsze były znakiem towarowym Soulfly i "Archangel" nie jest inny! Nie możemy się już doczekać, aby zagrać ten materiał na żywo na całym świecie!"

Uwaga konkurs:

Mamy do wygrania 2 pojedyncze wejściówki na koncert. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. przesłać maila o tytule Soulfly. W treści wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: Ile płyt z Soulfly nagrał gitarzysta Marc Rizzo? Czekamy do czwartku (9.07) do godziny 10:00.

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Marc Rizzo nagrał z zespołem 7 płyt (wliczając w tym niewydany jeszcze "Archangel") Bilety otrzymują: Daniel Wierzbicki i Mateusz Jóźwiak. Gratulujemy.


19.07.2015
Proxima, Warszawa


Bilety:
65 zł - http://pwevents.pl/pl/bilety,1,255.html
75 zł - Ticketpro, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, Media Markt, Saturn, Empik, klub Proxima
85 zł - W dniu koncertu

Wydarzenie na FB

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.