School of Metal w Łodzi! Nie przegap!

Newsy
School of Metal w Łodzi! Nie przegap!

W przyszłym tygodniu, w środę zapraszamy wszystkich chętnych na najbardziej wyjątkową warsztatową trasę roku! School of Metal – to edukacyjna podróż poprzez świat gitary metalowej. 17 czerwca o godzinie 18:00 w klubie New York w Łodzi (ul. Piotrkowska 62) zagrają dla Was Alex Scholpp, Doris Yeh i Niki Skistimas.

Impreza w Łodzi odbędzie się dzięki współpracy Guitar Center z europejskim dealerem gitar ESP, firmą Sound Service, która też jest organizatorem całej Europejskiej trasy School of Metal.


Program

Częścią pierwszą będzie jednogodzinny warsztat gitarowy, na którym Alex Scholpp będzie udzielać wszystkim zainteresowanym gitarzystom wskazówek i uczyć sztuczek w zakresie solówek gitarowych. Alex posiada własną szkołę gitarową i doświadczenie jako profesjonalny nauczyciel muzyki.

Drugą część warsztatów stanowić będzie jednogodzinny koncert zespołu z zaproszonymi muzykami - gwarancja dobrej i głośnej muzyki!

Dodatkowo podczas warsztatów wśród uczestników rozlosowany zostanie wzmacniacz Blackstar ID Core 20.

Zespół

Alex Scholpp (gitara –ESP, Blackstar, Zoom, SIT) - gitarzysta Tarji Turunen (byłej wokalistki zespołu Nightwish), dodatkowo koncertując ze swoimi zespołami The Help (Doug Wimbish na basie i Flo Dauner na perkusji) i Tieflader. Zanim Alex zaczął grać z Tarją, jego wcześniejszy zespół Farmer Boys zajmował przednie miejsca na listach przebojów i występował na całym świecie. Każdy, kto był świadkiem jego naładowanej energetycznie gry na ostatnich targach Musikmesse wie, że Alex potrafi bez reszty porwać swoją publiczność.

Doris Yeh (gitara basowa –ESP, Tech-21, Zoom) - jej zespół Chtonic niepodważalnie należy do elity azjatyckiej sceny metalowej. W Europie grupa zdobyła uznanie podczas koncertów na różnych festiwalach (m.in. Wacken i Bloodstock).

Niki Skistimas (perkusja) - jest współzałożycielką amerykańskiego zespołu metalowego Krashkarma i bez wątpienia należy do najlepszych perkusistek w Los Angeles. Podobnie jak Doris zachwyca czarem osobistym i nadzwyczajną charyzmą połączoną z dużą dozą rock'n rolla i seksapilu.

Link: School of Metal

guitarcenter.pl
www.sound-service.eu