Wygraj bilet na koncert Beatsteaks!

Newsy
Wygraj bilet na koncert Beatsteaks!

Już jutro, 30 maja w warszawskiej Proximie wystąpi niemiecka grupa Beatsteaks. Czekają na Was podwójne bilety na koncert.

Początki formacji Beatsteaks sięgają 1995 roku, kiedy to światło dzienne ujrzało demo zespołu. Pierwsze wydawnictwo długogrające, zatytułowane "48/49", zostało świetnie przyjęte przez publiczność. Wraz z sukcesem przyszły występy przed takimi gwiazdami jak Faith No More czy Bloodhound Gang. Następne lata przyniosły kolejne albumy i coraz większy sukces sprzedażowy, a sama grupa została uznana za Najlepszy Niemiecki Zespól 2004 roku w wielu prestiżowych rankingach, w tym także na MTV Europe Music Awards. Rok ten stanowił przełom w działalności zespołu - formacja święciła tryumfy w postaci wyprzedanych koncertów oraz licznych nagród branży. Występy na prestiżowych festiwalach muzycznych pozwoliły jej przedrzeć się do świadomości międzynarodowej publiczności.

Obecnie Beatsteaks są jednym z najbardziej rozpoznawalnych niemieckich zespołów - występują w roli headlinerów na festiwalach i wyprzedają koncerty klubowe. W ubiegłym roku premierę miało najnowsze wydawnictwo grupy - "Beatsteaks" - które zebrało bardzo dobre recenzje zarówno w rodzimym kraju muzyków, jak i zagranicą.

W roli supportu wystąpi The Lunatics.

Rozpiska godzinowa:
19:00 drzwi
20:00 The Lunatics
21:00 Beatsteaks

30.05.2015
Warszawa / Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99


wejście: 19:00,
początek: 20:00

Cena biletów:
55 zł (przedsprzedaż)
65 zł (w dniu konertu)

Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Uwaga konkurs:

Mamy do wygrania 3 podwójne wejściówki na koncert. Wystarczy przesłać maila z imieniem i nazwiskiem oraz tytułem Beatsteaks na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Na maile czekamy do godziny 14:00.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za maile, wejściówki otrzymują: Michał Młynarski, Sebastian Szewczuk, Wojciech Król. Gratulujemy.