Impact Festival to nie tylko muzyka

Newsy
Impact Festival to nie tylko muzyka

Impact Festival, który odbędzie się już 9 czerwca to nie tylko najlepsza muzyka. Na terenie festiwalu będą czekać wyjątkowe atrakcje.

Ticketmaster Jam Session
Już po raz drugi na Impact Festival w Łodzi pojawi się strefa Jam Session. W tym roku organizatorem strefy jest firma Ticketmaster we współpracy z Bajkonur i sklepem Rock'n'Roll. Każdy kto śpiewa lub gra na gitarze, perkusji lub basie będzie mógł zaprezentować swoje ulubione kawałki. Do Waszej dyspozycji dostępne będą gitary Gibson i Schecter oraz rażące mocą legendarne 100 Wattowe lampowe Marschalle JVM z ogromnymi paczkami. Wspierać będą Was koledzy z Bajkonuru, którzy będą mogli z Wami zagrać ulubione numery.

Na pewno w strefie usłyszymy takie hity jak: Paranoid, Seek and Destroy, The Trooper, Breaking the Law, Ace of Spades, Enter Sandman, Highway to Hell, Crazy Train, Back in Black, Thunderstreak czy Whole Lotta Love.

Uwaga! Swoją obecność w strefie Ticketmaster Jam Session potwierdził Christian Andreu z zespołu Gojira. Czy ktoś z Was chciałby zagrać na gitarze razem z Christianem?

Christian Andreu zaprasza na lekcję gry na gitarze
Gitarzysta Gojiry - Christian Andreu oferuje godzinną interaktywną grupową lekcję gry na gitarze podczas wybranych koncertów na europejskiej wakacyjnej trasie koncertowej zespołu Gojira. W Polsce lekcje gry na gitarze odbędą się aż dwukrotnie:
9 czerwca w Atlas Arenie w Łodzi podczas IV edycji Impact Festival
10 czerwca w Klubie Kwadrat w Krakowie podczas koncertu Gojiry

Na lekcje gry na gitarze obowiązują wcześniejsze zapisy. Szczegóły TUTAJ.

Łódź Zone
Łódź to miasto kreatywnych ludzi oraz wyjątkowych przestrzeni. W mieście prężnie rozwija się sektor kreatywny, pojawiają się artyści oraz twórcy mody, filmu, muzyki. W dawnych fabrykach włókienniczych artyści i projektanci otwierają swoje pracownie. W trakcie festiwalu zapraszamy do Łódź Zone, gdzie będzie można poznać łódzkich twórców oraz zdobyć unikatowe wyroby stworzone w Łodzi.

Barberian Academy & Barber Shop
Podczas Impact Festival 'rozrabiać' będzie  w najlepszym tego słowa znaczeniu ekipa najlepszych rzemieślników z Barberian Academy & Barber Shop. Panowie zadbają o świetny look brodaczy i wąsaczy, pomogą też ujarzmić fryzurę. Będą golić, strzyc, trymować i doradzać, jak najlepiej pielęgnować swój zarost i fryzurę. Swoją obecność zapowiedział Adam 'Nergal' Darski - założyciel marki Barberian.

Strefa relaksu cdp.pl
Polecamy strefę relaksu cdp.pl, gdzie każdy festiwalowicz będzie mógł usiąść w wygodnym leżaku, odpocząć i skorzystać z darmowego internetu wi-fi. Na gości strefy będą czekały również niespodzianki, muzyczne upominki oraz kody rabatowe na gry, muzykę, książki i filmy w sklepie cdp.pl. Wypatrujcie białych flag cdp.pl w miasteczku festiwalowym.

Jedzenie
Reguła prosta - trzeba się najeść, żeby się dobrze bawić. Niniejszym zapewniamy, że jedzenia i muzyki nie zabraknie. Przed Atlas Areną zaparkuje kilka "foodtrucków", a w każdym z nich coś smacznego dla każdego.

Merchandising
Oczywiście nie zabraknie również stoisk z koszulkami zespołów występujących na Impact Festival 2015. W tym roku oferta będzie wyjątkowo bogata.


Rozpiska imprezy:
13.30 otwarcie bram festiwalu dla posiadaczy biletów EE
14.00 otwarcie bram festiwalu

Scena Ticketmaster
14.45-15.10 - zwycięzca Antyfestu Antyradia
15.30-16.00 - Lion Shepherd
16.25-16.55 - ONE
17.25-18.25 - Hollywood Undead
18.30-19:30 - DJ Kebs

Scena Główna
18.00 otwarcie bram Atlas Areny dla posiadaczy biletów EE
18.30 otwarcie bram Atlas Areny
19.45-20.45 - Gojira
21.30-23.15 - Slipknot

Scena Ticketmaster
23.30-00.30 - Godsmack
00.45-02.00 - DJ Kebs

* Uwaga! Wszystkie godziny są przybliżone i mogą ulec zmianie.

9 czerwca 2015
Atlas Arena, Łódź


Bilety w cenach 179 - 359 pln w sprzedaży na LiveNation.pl.

Strona festiwalu

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym Impact Festivalu.