Blues Pills w Polsce za miesiąc

Newsy
Blues Pills w Polsce za miesiąc

Już za miesiąc do Polski ponownie przyjedzie formacja Blues Pills, na której czele stoi zjawiskowa wokalistka Elin Larsson.

Kiedy przyjechali do nas po raz pierwszy na koncert, który odbył się w małym stołecznym klubie, pozostawili sobie fantastyczne wrażenie i z miejsca zdobyli serca tych, którzy mieli szczęście ich zobaczyć. Rok 2014 należał już do nich, czyli do kapitalnej załogi Blues Pills, tworzącej świetnego oldschoolowego rocka spod znaku Jimiego Hendrixa, Led Zeppelin, Cream, Fleetwood Mac, Spencer Davis Group. Mieli wówczas zagrać u nas kilka koncertów. Niestety, trasę odwołali i dali w Polsce tylko jeden występ, w Warszawie. Wkrótce międzynarodowa formacja zjawi się u nas ponownie.

Pierwszy album kapeli zatytułowany "Blues Pills" zadebiutowała na czwartym miejscu na wymagającym rynku niemieckim. Znalazło się na nim kilkanaście bardzo dobrych piosenek, a całość zapowiadał mocarny numer "High Class Woman".

Uwaga z powodu dużego zainteresowania, warszawski koncert został przeniesiony z Hydrozagadki do Progresji!

W roli supportu zobaczymy szwedzką formację Spiders oraz rodzimą załogę Ampacity. Spiders, w którym za mikrofonem również zobaczymy wokalistkę Ann-Sofie Hoyles, tworzy muzykę z pogranicza hard rocka i heavy metalu. Zespół będzie promować w Polsce drugą płytę "Shake Electric". Stacjonujący w Gdyni Ampacity, fantastycznie łączy space rocka, psychodelię, stoner, rock progresywny, fusion i muzykę ilustracyjną, tworząc całość, którą sami określają rockiem regresywnym.

16 czerwca 2015
Kraków / Fabryka, ul. Zabłocie 23


Bilety:
60 zł - przedsprzedaż,
70 zł - w dniu koncertu

17 czerwca 2015
Warszawa / Progresja, ul. Fort Wola 22


Bilety:
60 zł - przedsprzedaż,
70 zł - w dniu koncertu

Bilety dostępne na www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie) oraz na www.eventim.pl (bilety systemowe)

Zaprasza Knock Out Productions.    
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out