Koncert Stick To Your Guns i Deez Nuts już w niedzielę

Newsy
Koncert Stick To Your Guns i Deez Nuts już w niedzielę

Przypominamy, że 17 maja w Warszawie odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzenie roku sceny hardcore. Na jednym koncercie w Klubie Hydrozagadka wystąpią zespoły ze światowej czołówki - Stick To Your Guns, Deez Nuts, Being As An Ocean i Trash Talk.

Rozpiska koncertu:

18:00 otwarcie drzwi
19:10 Being As An Ocean
20:00 Trash Talk
20:50 Deez Nuts / Stick To Your Guns
22:00 Stick To Your Guns / Deez Nuts

Stick To Your Guns to zespół założony w 2003 w Orange County w Kalifornii, grający hardcore z elementami metalcore. Grupą dowodzi charyzmatyczny wokalista Jesse Barnet, którego teksty często poruszają kwestie społeczne i polityczne. Ciężar, melodia i szczerość - na tym buduje swoje brzmienie STYG, czego najlepszym dowodem jest pięć albumów i niezliczone koncerty w USA i Europie.

Do Warszawy zespół przyjedzie z nowymi utworami. W lutym 2015 roku ukazał się krążek "Disobedient" - następca bardzo udanego albumu "Diamond" z 2012 roku. To pozycja obowiązkowa dla fanów Comeback Kid, Ignite czy The Ghost Inside.

Deez Nuts to jedna z najlepszych na świecie kapel mieszających rap i hardcore. Powstała w 2007 roku po rozpadzie I Killed the Prom Queen, gdzie wokalista Deez Nuts, JJ Peters, grał na bębnach. Debiut "Stay True" z 2008 r. i koncerty z The Amity Affliction i Silverstein szybko przyniosły im popularność w rodzimej Australii która dzięki albumom "This One’s For You" i "Bout It" przełożyła się też na rynki muzyczne w USA i Europie. Zespół również przyjedzie do Polski z nową płytą zatytułowaną "Word is Bond".

Being As An Ocean powstał w 2012 roku i szybko zachwycił swoim charakterystycznym stylem, na który składają się chwytliwe riffy, przejmujące, emocjonalne teksty oraz wokal, w którym melodyjne partie splatają się z krzykiem, melorecytacją i szeptem. Muzycy z Kalifornii na swoim czwartym koncercie w Polsce zaprezentują utwory z albumów "Dear G-d..." (2012), "How We Both Wondrously Perish" (2014) i zapowiadanego na 30 czerwca kolejnego wydawnictwa zatytułowanego po prostu "Being As An Ocean".

Trash Talk to Hardcore Punk/Trashcore prosto z Sacramento w Kalifornii. Trash Talk to niezrównana moc - zarówno muzyczna jak i tekstowa - skondensowana w krótkie, wybuchające z mocą granatu utwory. W 2012 nawiązali współpracę z hip hopową wytwórnią Odd Future Records dzięki czemu na ich dwóch ostatnich krążkach, "119" i "No Peace" pojawili się m.in. Tyler, The Creator i Alchemist. Dla fanów Ceremony, Code Orange Kids, Fucked Up.

17.05.2015
Klub Hydrozagadka / Warszawa, ul. 11 listopada 22


Bilety:
65 PLN (przedsprzedaż - trwa do 15 maja)
75 PLN (w dniu koncertu)

Bilety w przedsprzedaży dostępne tylko na STRONIE.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.