Wygraj bilet na koncert Dog Eat Dog!

Newsy
Wygraj bilet na koncert Dog Eat Dog!

Już za dwa tygodnie do Polski zawita Dog Eat Dog, a w naszym konkursie do wygrania bilety na koncerty tej amerykańskiej załogi świętującej jubileusz kultowego debiutu "All Boro Kings".

Z okazji okrągłej rocznicy, Dog Eat Dog na koncertach w Polsce zagrają materiał z "All Boro Kings" w całości. Promowali go u nas już 20 lat temu, gdy koncertowali razem z Biohazard. Teraz czasy są oczywiście inne, podobnie jak skład zespołu. Wydarzenia sprzed dwóch dekad pamiętają tylko basista Dave Neabore i wokalista John Connor. Jednak utwory z "All Boro Kings" nie zestarzały się, są uniwersalne i porywają do zabawy tak samo skutecznie jak kiedyś.

W roli supportu wystąpi Ruffes.

Konkurs:

Mamy do wygrania po dwa pojedyncze bilety na koncerty w Warszawie i Gdańsku. Odpowiedź na pytanie wraz z imieniem i nazwiskiem oraz nazwą miasta, prześlij na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Dog Eat Dog. Czekamy do piątku (17.04) do północy. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Wyniki konkursu ogłosimy w poniedziałek 20 kwietnia.

Pytanie:

W 1995 roku Dog Eat Dog promował w Polsce debiutancki album u boku Biohazard. Rok później zespół ponownie zawitał do naszego kraju występując w towarzystwie kilku innych zespołów na pewnym festiwalu. Kto wystąpił wówczas w roli gwiazdy?

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Koncert na Wyspie Słodowej we Wrocławiu zamykał Type O Negative. Bilety na koncerty otrzymują: Marcin Ratyński i Łukasz Keczmerski (Warszawa) oraz Robert Kowalski i Greta Chlipalska (Gdańsk). Gratulujemy!

 

Rozpiska koncertów:

23 kwietnia 2015
Kraków / Fabryka, ul. Zabłocie 23

Bilety:
65 zł - przedsprzedaż,
75 zł - w dniu koncertu

24 kwietnia 2015
Warszawa / Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99


Bilety:
55 zł - I pula - do nabycia na www.pwevents.pl/pl/bilety
65 zł - przedsprzedaż
75 zł - w dniu koncertu

Bilety do nabycia: na ticketpro, ebilet, eventim, proxima

25 kwietnia 2015
Gdańsk / Parlament, ul. Św. Ducha 2


Bilety:
55 zł - I pula - do nabycia na www.pwevents.pl/pl/bilety
65 zł - przedsprzedaż
75 zł - w dniu koncertu

Bilety do nabycia: ticketpro, ebilet, eventim, parlament, lotto (ch manhattan)

Zapraszają:
http://www.knockoutprod.net/
http://www.pwevents.pl/pl/
http://go-ahead.pl/pl/

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertów.

"All Boro Kings", ukazał się 24 maja 1994 roku nakładem Roadrunner. Na krążku Amerykanie fantastycznie zmieszali metal, hard core, rap, a dzięki sekcji dęciaków trwającą nieco ponad 35 minut całość doprawiono soulowo-funkowym klimatem. Nikt wcześniej nie zrobił tego tak dobrze jak oni. Do tego Dog Eat Dog nie bawili się w politykowanie, koncentrując się raczej na luzackim spędzaniu czasu. "No guns just blunts we kick this just for fun" - to fragment tekstu kawałka "No Fronts", największego hitu kapeli z albumu "All Boro Kings" (600 tys. sprzedanych kopii na świecie). Ale dobrych numerów na albumie było więcej, choćby "Strip Song", "If These Are Good Times", "Who's The King". W tej ostatniej gościnnie pojawił się Darryl Jenifer z legendarnych Bad Brains.