Koncert While She Sleeps i Cancer Bats już jutro

Newsy
Koncert While She Sleeps i Cancer Bats już jutro

Przypominamy, że już w sobotę w warszawskiej Proximie wystąpią formacje While She Sleeps i Cancer Bats w towarzystwie supportujących je kapel Hundredth i Oathbreaker.

Headlinerzy przyjadą do Warszawy z nowym materiałem - While She Sleeps promować będzie album "Brainwashed", który ukazał się 24 marca, a Cancer Bats płytę "Searching For Zero", która miała premierę 8 marca.

While She Sleeps to brytyjska formacja metalcore’owa, która debiutowała w 2010 roku mini-albumem "The North Stands for Nothing". Dwa lata później na rynku ukazała się pierwsza pełnowymiarowa płyta zespołu - "This Is the Six" - która przyniosła While She Sleeps światowy rozgłos i uznanie branży. Od wydania debiutanckiego krążka formacja bardzo intensywnie koncertuje - występowała m.in. z Architects, Asking Alexandria, In Flames czy Parkway Drive. 24 marca premierę miała płyta "Brainwashed". Jej nagranie stało pod znakiem zapytania ze względu na chorobę wokalisty, ale zdecydowanie warto było czekać. While She Sleeps wrócili z doskonałym materiałem, o czym świadczą pierwsze recenzje i reakcje fanów na krążek.

Cancer Bats to formacja dobrze już znana polskiej publiczności, przede wszystkim ze świetnych koncertów. Ostatnio zespół można było zobaczyć w 2013 roku na koncercie w Poznaniu. Muzycy pochodzą z Kanady, a stały skład zespołu wykrystalizował się w 2007 roku. Mimo wielu nominacji i zdobytych nagród, członkowie Cancer Bats na każdym kroku podkreślają swoje punkowe korzenie i dbają o bliski kontakt z fanami, dzięki czemu ich koncerty gromadzą coraz większą publiczność. Zespół ma na koncie cztery płyty: "Birthing the Giant", "Hail Destroyer", "Bears, Mayors, Scraps & Bones" i "Dead Set on Living". 8 marca premierę miał ich najnowszy, piąty album - "Searching For Zero". To porządna dawka nowoczesnego hardcore’a, który w wykonaniu Cancer Bats nigdy nie zawodzi.

Supportami na europejskiej trasie będą zespoły Hundredth i Oathbreaker. To dwie kapele, które zdążyły już zaistnieć w świadomości fanów cięższych brzmień na całym świecie.

11.04.2015
Warszawa / Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99


Wejście: 18:00
Początek: 19:00

Cena biletów:
79 zł (przedsprzedaż)
90 zł (w dniu koncertu)

Bilety na koncert dostępne są na stronach www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.