ERRATA do szkoły "Żadnych Tajemnic"

Newsy
ERRATA do szkoły "Żadnych Tajemnic"

"Żadnych Tajemnic" Krzysztofa Błasia to obecnie najlepsza i najobszerniejsza szkoła gitarowa na polskim rynku. Ponieważ w druku wkradło się kilka drobnych, choć istotnych dla prawidłowego zrozumienia treści błędów, poniżej znajduje się ich wykaz, wraz ze sprostowaniem.

  • Str. 51, w diagramie przedstawiającym nonę wielką / sekundę wielką, w błędnym miejscu postawiona została kropka. (patrz zdjęcie 1)
  • Str. 70, zamienione zostały rysunki przedstawiające formy pentatoniki molowej i durowej. Diagramy znajdujące się na górze strony powinny być na dole i odwrotnie.
  • Str. 162, zamiast Emoll7, powinno być Dmoll7

Krzysztof Błaś, twórca świetnej, wydanej przez AVT, szkoły DVD p.t. "Gitarowe Wyzwania" powrócił z nową pozycją edukacyjną - "Żadnych tajemnic" - blisko 200 stronicową szkołą gry na gitarze wydaną przez firmę ABSonic.

"Żadnych Tajemnic" to bezkompromisowy zestaw, w skład którego wchodzi obszerna książka, oraz trzy płyty CD. Dziesiątki kolorowych zdjęć, ogromny zestaw ćwiczeń i diagramów, a co najważniejsze, obszerne komentarze autora, nareszcie umożliwiają samodzielną i efektywną naukę! Dołączone płyty CD zawierają nie tylko ćwiczenia, ale także przykłady improwizacji, oraz podkłady do samodzielnego doskonalenia poznanych zagadnień.

Ogromny zakres zawartego materiału pozwala na kompleksową naukę - od wyboru instrumentu, poprzez pierwsze kroki, aż do skomplikowanych zagadnień z dziedziny harmonii i kompozycji. Gitarowe techniki, skale stosowane we współczesnej muzyce, zasady aranżacji i harmonii muzyki rozrywkowej - to tylko wybrane zagadnienia, przedstawione w przystępnej, zrozumiałej formie - bez żadnych tajemnic! Nieważne, czy dopiero zaczynasz przygodę z gitarą, czy może chcesz grać jeszcze lepiej - nauka gry na gitarze nigdy jeszcze nie była tak prosta! Pakiet: książka 200 stron A4 plus 3 x CD.

O SZKOLE POWIEDZIELI:

Wojtek Hoffmann (Turbo): "Muszę powiedzieć, że nie widziałem jeszcze takiego wydawnictwa w Polsce. To znakomity materiał dydaktyczny bardzo prosto i dobrze podany. Są tu zawarte bardzo szczegółowe informacje i przykłady grania różnego rodzaju skal i szeroko pojętej teorii z zakresu budowy akordu i technik wydobywania dźwięku. Duża ilość przykładów, ćwiczenia na lewą i prawą rękę powinny zadowolić każdego potencjalnego gitarzystę. Wszystko logicznie zaplanowane. Autor daje nam coś w rodzaju przewodnika gitarowego. Dowiemy się jak kupić gitarę, na co zwrócić szczególną uwagę przy jej zakupie i eksploatacji instrumentu. A potem już tylko ćwiczyć i ćwiczyć! Myślę, że z przyjemnością sam skorzystam z tej wiedzy. Krzyśkowi bardzo gratuluję takiej szkoły!!! To naprawdę bardzo przydatny i znakomity materiał dla każdego gitarzysty."

Jacek Królik: "Wiele niezbędnej teorii i sporo ciekawych przykładów!"

Jarek Treliński (Raz, Dwa, Trzy): "Opracowana w dokładny sposób szkoła gitarowa Krzysztofa Błasia pozwala na poznanie oraz efektywne opanowanie instrumentu. Gorąco polecam ją zarówno osobom, które wykorzystają tę wiedzę do realizacji swojej gitarowej pasji, jak i tym, którzy myślą o uzyskaniu umiejętności niezbędnych w profesjonalnym graniu. Pamiętając o tym, że świadome zagłębianie się w świat muzyki to również przyjemność i zabawa, warto mieć na uwadze rzetelnie przedstawione tu reguły."

Więcej informacji na temat szkoły Krzysztofa Błasia "Żadnych Tajemnic":

www.krzysztofblas.com
oraz na stronie wydawcy: www.absonic.pl