Nowy album Toto w sklepach

Newsy
Nowy album Toto w sklepach

Na pólkach sklepowych można już znaleźć nowy, pierwszy od dziesięciu lat, studyjny album formacji Toto, zatytułowany "XIV".

Płyta jest dostępna jako CD, w wersji CD+DVD zawierającej "making of", 2 LP oraz Super Deluxe (CD, DVD, 2LP, ekskluzywny plakat, koszulka oraz litografia). Gitarzysta zespołu, Steve Lukather, komentuje: "Gdy spotykamy się razem każdy przynosi swoje pomysły i okazuje się że wszystko idealnie do siebie pasuje. Każdy daje z siebie maksimum. Wybieramy to, co jest najlepsze dla muzyki, naprawdę wzbijamy się na nasze wyżyny".

To nie koniec dobrych wiadomości - w czerwcu Toto przyjedzie do naszego kraju na dwa koncerty.  23 czerwca zespół zagra we wrocławskiej hali Orbita, natomiast dzień później na warszawskim Torwarze.

Do sprzedaży trafiły pakiety VIP na koncerty we Wrocławiu oraz Warszawie. Pakiety VIP są dostępne za pośrednictwem oficjalnych linków zarówno dla osób, które już wcześniej zakupiły bilety oraz dla tych, którzy jeszcze tego nie zrobili. Oto linki:

http://toto.seetickets.com/event/toto-vip-packages/hala-orbita/861880
http://toto.seetickets.com/event/toto-vip-packages/torwar/861852


23 czerwca 2015
Wrocław / Hala Orbita, ul. Wejherowska 34

24 czerwca 2015
Warszawa / Torwar, ul. Łazienkowska 6a


Bilety w sprzedaży na eventim.pl, ticketpro.pl, ebilet.pl oraz www.knockoutprod.net/sklep

Zaprasza: Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out

"Hold The Line", "Rosanna", "Africa", "Stop Loving You" - to wierzchołek góry hitów, jaką zbudował przez ponad 35 lat kariery genialny amerykański zespół Toto. Zespół, który kapitalnie połączył popową chwytliwość, rockową zadziorność, przyprawiając to czasami elementami jazzu. Którego muzycy pojawili się łącznie na 5000 płyt, które sprzedały się łącznie w nakładzie 500 mln egzemplarzy. Toto doświadczyli wszelkich blasków i cieni życia artystycznego. Byli na szczycie, ale też tracili muzyków w tragicznych okolicznościach. Nie tak dawno okazało się, że Mike Porcaro cierpi na nieuleczalne stwardnienie zanikowe boczne (ALS). Od tamtej pory jego przyjaciele z Toto wspomagają organizacje uświadamiające tragizm choroby. Wspierają też strażaków z Kalifornii, weteranów wojennych, oraz działania ONZ pomagające ludziom na całym świecie. Choć są sławni i bogaci, nie zapominają o słabszych i poszkodowanych przez los.