Koncert Tokio Hotel już za tydzień

Newsy
Koncert Tokio Hotel już za tydzień

Już 27 marca w warszawskim klubie Stodoła wystąpi formacja Tokio Hotel.

Tokio Hotel wyrusza na specjalna trasę koncertową po Europie, w ramach której wystąpią również w Polsce. Na koncertach zaprezentują swój czwarty album studyjny "Kings Of Suburbia".

Tokio Hotel sprzedał ponad 7 milionów płyt na świecie, wystąpił dla półmilionowej widowni pod Wieżą Eiffel’a, a jego albumy osiągnęły status platyny w 68 krajach. Muzycy są gwiazdami telewizji, ulubieńcami tabloidów, celebrytami z najwyższej półki, a każdy ich ruch śledzi armia paparazzi.

Początki Tokio Hotel sięgają 2000 roku. Założycielami grupy byli bracia Bill i Tom Kaulitz, wkrótce dołączyli do nich Gustav Schafer oraz Georg Listing. Debiutancki album Schrei wydany został w 2005 roku. Singlem promującym krążek był utwór Durch den Monsun, który już po tygodniu wspiął się na szczyt niemieckiej listy przebojów oraz otworzył niemieckiemu zespołowi drzwi do międzynarodowej kariery, która została przypieczętowana wieloma nagrodami muzycznego przemysłu. Kolejny longplay Zimmer 483 pojawił się na rynku na początku 2007 roku. W 2009 roku grupa sprezentowała swoim fanom płytę Humanoid, która wydana została jednocześnie w dwóch językach.

Na czwarty studyjny album Tokio Hotel kazali czekać swoim fanom aż pięć lat. "Kiedy przenieśliśmy się do Stanów Zjednoczonych, nie chcieliśmy nawet słyszeć nazwy Tokio Hotel. Mieliśmy dość. Musieliśmy przemyśleć, co tak naprawdę chcemy robić. Chcieliśmy odejść na jakiś czas od muzyki i kariery, aby oczyścić nasze umysły i móc zacząć wszystko od nowa". - wspomina Bill. "Cena jaką zapłaciliśmy za wszystkie szaleństwa była wysoka. Nie wiedzieliśmy, czy chcemy do tego wracać. Ale w Stanach odkryliśmy, że muzyka to nasze życie". - dodaje Tom.

Rezultatem zmiany otoczenia i długich przemyśleń nad przyszłością jest ostatni album Kings of Suburbia - wynik niekończących się eskapad po nocnych klubach Los Angeles, całe spektrum szalonych nocy, nowego otoczenia i odmiennej kultury. To płyta stworzona bez kompromisów i nadmiernej uwagi. Przy nagrywaniu krążka muzycy współpracowali z grupą eklektycznych producentów, ale po raz pierwszy bracia Kaulitz mieli decydujący wpływ na finalny materiał. Oczywiście w całym tym szaleństwie mieli swój udział również Georg i Gustav, którzy zmiksowali "żywe" instrumenty z elektronicznymi beatami, aby stworzyć wyjątkowy krążek,

Ilość biletów ograniczona.

Bilety dostępne na www.stodola.pl, www.eventim.pl oraz w kasie klubu Stodoła (Batorego 10)

Cena biletu: 375 zł