Impact Festival 2015 - szczegóły organizacyjne

Newsy
Impact Festival 2015 - szczegóły organizacyjne

Już 9 czerwca 2015 u łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się Impact Festival 2015. Znamy już szczegóły organizacyjne imprezy.

W tym roku rozkład godzinowy koncertów został zaplanowany specjalnie z myślą o fanach, którzy chcą zobaczyć wszystkie zespoły. Jednego dnia festiwalu każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział aż w 6 koncertach oraz - na dobre zakończenie dnia - pobawić się przy dźwiękach najpopularniejszych i najciekawszych kawałków rockowo-metalowych.

Już o godzinie 14.00 otwarty zostanie teren festiwalu. Przed otwarciem Atlas Areny na scenie Ticketmaster zaprezentują się 3 kapele: zwycięzca Antyfestu Antyradia, Hollywood Undead oraz niespodzianka, którą ogłosimy już wkrótce. O 18.00 zapraszamy do Atlas Areny - scenę główną do czerwoności rozgrzeją Gojira oraz Slipknot. Slipknot kazał na siebie czekać dokładnie 6 lat. Ostatnio widzieliśmy ich na warszawskim Torwarze - i co ciekawe - również 9 czerwca. Po występie gwiazdy wieczoru na scenie Ticketmaster pojawi się jeszcze jedna gwiazda - Godsmack. Na zakończenie gorączki festiwalowej Łódź zabrzmi najlepszymi ciężkimi dźwiękami, które wybierze i zaprezentuje DJ Kebs.

Rozkład godzinowy*:
14.00 otwarcie bram festiwalu
18.00 otwarcie bram Atlas Areny

Scena Ticketmaster:
14.30-15.00 - zwycięzca Antyfestu Antyradia
15.30-16.15 - ??
16.45-17.45 - Hollywood Undead

Scena główna:
19.45-20.45 - Gojira
21.30-23.30 - Slipknot

Scena Ticketmaster:
23.30-00.30 - Godsmack
00.45-02.00 - DJ Kebs

* Uwaga! Wszystkie godziny są przybliżone i mogą ulec zmianie.

Zgodnie z oczekiwaniami publiczności w tym roku możliwe będzie swobodne poruszanie się pomiędzy Atlas Areną a terenem festiwalowym na zewnątrz areny. Jak na prawdziwy festiwal przystało - każdy widz będzie miał możliwość wielokrotnego opuszczenia Atlas Areny i powrotu pod scenę główną.

Rok 2015 to także początek współpracy festiwalowej z firmą Ticketmaster Poland, która z impetem wkroczyła na polski rynek w listopadzie ubiegłego roku. Dzięki ich wsparciu scena - potocznie zwaną małą - dostarczy festiwalowiczom wielu muzycznych doznań. "Na polskim rynku stawiamy pierwsze kroki i od samego początku pragniemy być kojarzeni z najlepszą rozrywką. Priorytetem dla nas jest zaangażowanie w promocję szeroko rozumianej kultury. Bardzo cieszymy się, że będziemy uczestniczyć w Impact Festivalu - imprezie o tak znakomitej renomie. Prócz sygnowanej przez Ticketmaster sceny, przygotowaliśmy dla publiczności wiele atrakcji, których szczegóły ogłosimy wkrótce." - mówi Iwona Żuber-Fiuczek, Dyrektor Ticketmaster Poland.

Darmowy wjazd na wybrane koncerty?

Dzięki obecności Slipknot oraz Hollywood Undead, IV edycja Impact Festival stoi pod znakiem masek. Wymyśl swoją i zaprezentuj ją na festiwalu. Pomysłodawca najbardziej demonicznej maski otrzyma podwójny bilet na pięć dowolnie wybranych koncertów Live Nation. Konkurs ruszy niebawem - szczegóły dotyczące konkursu dostępne będą na profilu Live Nation Polska na Facebooku już wkrótce.

9 czerwca 2015
Atlas Arena, Łódź


Bilety w cenach 179 - 359 pln w sprzedaży na LiveNation.pl.

Strona festiwalu

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym Impact Festivalu.