Blue w wystąpi w Warszawie

Newsy
Blue w wystąpi w Warszawie

23 października w klubie Progresja wystąpi brytyjska formacja Blue.

Jedenaście platynowych płyt tylko w samej Anglii, ponad 15 mln sprzedanych albumów i singli na świecie, współpraca z takimi gigantami jak Angie Stone, Elton John i Stevie Wonder. Trzy albumy i trzy single na szczycie brytyjskich list. Gdyby ktoś pytał o referencje boysbandu Blue, oto one.

23 października 2015
Warszawa @ Progresja, Fort Wola 22


Bilety:
120 zł (przedsprzedaż),
140 zł (w dniu koncertu)

Bilety dostępne na www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie) oraz na www.eventim.pl (bilety systemowe)
Bilety VIP: (Early Entrance - 1 godzinę przed oficjalnym otwarciem drzwi, Meet & Greet, zdjęcie z zespołem) - 420 zł, dostępne tylko na www.knockoutprod.net/sklep

Zaprasza Knock Out Productions i Klub Progresja.
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out

W 2015 roku wypada rocznica 15-lecia powstania Blue. W 2000 roku kwartet powołali do życia Antony Costa, Duncan James, Lee Ryan i Simon Webbe. Ten ostatni zdobył angaż do Blue dopiero dzięki przesłuchaniom, choć dzielił mieszkanie w Londynie z Lee. Costa, Ryan i James poznali się wcześniej i krótko potem zaczęli pisać piosenki. Każdy z panów obdarzony jest nie tylko urodą i wyjątkowym głosem, lecz również umiejętnością pisania oraz interpretowania piosenek.

Sukcesy przyszły szybko. Już w 2001 roku ukazały się single "All Rise", "Too Close" i "If You Come Back". Pierwszy dotarł do czwartego miejsca brytyjskiej listy, pozostałe dwa na jej szczyt. Wszystkie piosenki znalazły się na debiutanckiej płycie "All Rise" z jesieni 2001, która zajęła pierwsze miejsce w brytyjskim notowaniu, by ostatecznie pokryć się na Wyspach poczwórną platyną. Wyczyn ten powtórzył niemal dokładnie rok później drugi album Blue, "One Love". Na niego boysband nagrał świetną przeróbkę klasyka Eltona Johna "Sorry Seems To Be The Hardest Word". Co więcej, Sir Elton pojawił się zarówno w studiu, jak i w teledysku do piosenki. Kawałek stał się kolejnym singlowym numerem jeden Blue.

"Tylko" podwójną platynę w Wielkiej Brytanii osiągnęła trzecia płyta "Guilty" z listopada 2003 roku. Przyniosła za to kolejny numer jeden, będący kolaboracją z aż dwiema wielkimi postaciami świata muzyki. W "Signed, Sealed, Delivered, I'm Yours" słychać Angie Stone i Steviego Wondera. Niestety, jak to często bywa muzycznym biznesie, wielki sukces komercyjny spowodował napięcia i nieporozumienia wewnątrz zespołu, które pod koniec 2004 roku doprowadziły do rozwiązania Blue. Na pożegnanie fani dostali w prezencie składankę przebojów z trzema wcześniej niepublikowanymi numerami, w tym coverem Kool And The Gang "Get Down On It" z gościnnym udziałem Lil Kim oraz autorów wersji oryginalnej.

Na szczęście Blue nie zniknęli na zawsze. W 2009 roku Anglicy powrócili na scenę. Od tamtej pory zagrali sporo koncertów, wzięli udział w konkursie Eurowizji, nagrali dwie płyty. "Roulette" ukazała się w 2013 roku. Druga, "Colours", będzie mieć premierę w marcu 2015, a zapowiada ją optymistyczna piosenka "King Of The World", która dowodzi, że Blue wciąż są w świetnej formie.