Jubileuszowy koncert Piotra Banacha

Newsy
Jubileuszowy koncert Piotra Banacha

26 marca w krakowskiej Fabryce odbędzie się jubileuszowy koncert Piotra Banacha.

Piotr Banach, założyciel i lider zespołów: Hey (w latach 1992-99), Indios Bravos, Ludzie Mili, Dum-Dum, a także muzyk wielu szczecińskich zespołów, między innymi grupy Kolaboranci, pomysłodawca i główny kompozytor pierwszej solowej płyty Katarzyny Nosowskiej "Puk, puk" oraz producent, autor tekstów i multiinstrumentalista, obchodzi w tym roku 35 lecie działalności scenicznej i pracy twórczej wraz z jubileuszem 50 urodzin.

Z tej okazji Banach przygotowuje nie tylko materiał na swoją drugą solową płytę (poprzednia, zatytułowana "Wu wei" ukazała się w 2005 roku), ale przede wszystkim serię koncertów, podczas których będzie można usłyszeć zarówno premierowe utwory, jak i piosenki, które stworzył lub współtworzył na przestrzeni 35 lat. Pojawią się więc utwory dobrze znane fanom Heya, Indios Bravos, Ludzi Miłych, oraz piosenki z płyty "Wu wei".   

Na koncertach wspierać go będą muzycy ze Szczecina, którego Banach jest Honorowym Ambasadorem od 2014 roku. Na scenie pojawią się między innymi Olek Różanek i jego koledzy z grupy Chorzy, Alicja Kruk z duetu Oho!Koko, a także Gutek (Piotr Gutkowski), z którym Banach współpracuje od prawie dwudziestu już lat

26.03.2015
Kraków / Klub Fabryka ul. Zabłocie 23


Otwarcie bram 19:00
start 20:00

Bilety:
przedsprzedaż 30 zł,
w dniu koncertu 40 zł

Bilety do nabycia:
Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Carton Shop, ul. Floriańska 36
Loch Ness Pub, ul. Warszawska 15
Hard Rock Pub, ul. Grodzka 42
Galeria Kazimierz  stoisko TAKT 24 (poziom 0)

Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.