Wygraj bilet na koncert Queen + Adam Lambert!

Newsy
Wygraj bilet na koncert Queen + Adam Lambert!

Queen i Adam Lambert zawitają do Krakowa już 21 lutego. Wygraj bilet w naszym konkursie i weź udział w tym wydarzeniu.

Queen po raz pierwszy wystąpił z Lambertem w 2009 roku, podczas 8 finału amerykańskiego Idola, artyści wykonali wtedy razem utwór "We Are The Champions". Do ponownego spotkania doszło w 2011 roku podczas gali MTV European Music Awards w Belfaście, natomiast w trasę po raz pierwszy wspólnie wyruszyli w 2012 roku, grając wyprzedane koncerty w Anglii, a także w Rosji, na Ukrainie oraz w Polsce.

"Za każdym razem, kiedy pracowaliśmy z Adamem, okazywał się on niesamowitym frontmanem" - mówił Brian May. A Roger Taylor dodawał: "On jest rewelacyjny. Ma ten niesamowity zakres umiejętności wokalnych, bo oczywiście Freddie taki miał. Adam naprawdę może wykonywać te piosenki. Jest on niesamowitym wokalistą i ma prawdziwy talent. Uważam, że pasuje on do naszej pewnej teatralności."

21.02.2015
Kraków Arena


Otwarcie bram: godz. 18.30
Start: godz. 20.00

Bilety:
I kat.: 295 / 315 zł - wyprzedane
II kat.: 210 / 230 zł
Golden circle early entrance: 495/ 515 zł - wyprzedane
Golden circle: 385/ 405 zł
Płyta: 280/ 300 zł
VIP: 1200 zł - sprzedaż zakończona
Premium: 770 zł - sprzedaż zakończona

Bilety do nabycia na stronach:
shop.metalmind.com.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketportal.pl, www.biletin.pl

Zapraszają: Metal Mind Productions i Phil McIntyre Entertainments

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

Konkurs:

Mamy do wygrania trzy podwójne bilety na koncert. Odpowiedź na pytanie wraz z imieniem i nazwiskiem prześlij na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Queen. Czekamy do czwartku (12.02) do północy. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

Adam Lambert to drugi wokalista, z którym po śmierci Mercury'ego współpracowali muzycy Queen. Z kim występowali wcześniej?

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za bardzo liczne odpowiedzi. Zainteresowanie konkursem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Oczywiście chodziło o Paula Rodgersa. Bilety otrzymują: Robert Kloczkowski, Grzegorz Rudy i Olga Wiśniewska. Gratulujemy!