Rob Zombie zapowiada album koncertowy

Newsy
Rob Zombie zapowiada album koncertowy

"Spookshow International Live" to tytuł nowego koncertowego albumu Roba Zombie, który zapowiadany jest na 2015 rok.

"Spookshow International Live" ukaże się nakładem T-Boy Records, wytwórni założonej przez managera Andy Goulda we współpracy z Universal Music. Na krążku znajdzie się 19 utworów, począwszy od największych hitów zespołu takich jak "Dragula", "Demon Speeding", "Superbeast" czy "Living Dead Girl" na utworach z ostatniego albumu "Venomous Rat Regeneration Vendor" skończywszy. Nie zabrakło kompozycji z repertuaru wcześniejszego zespołu Roba - White Zombie ("More Human Than Human", "Thunderkiss '65"), które stale goszczą w koncertowej setliście kapeli, a także covera The Ramones "Blitzkrieg Bop".

"Minęło już osiem lat od ostatniego albumu koncertowego, dlatego uznaliśmy, że czas na kolejny. Właściwie nie planowaliśmy go, ale zarejestrowaliśmy kilka koncertów, które zabrzmiały bardzo dobrze, więc pomyśleliśmy 'pie..rzyć to, wydajmy ten album'" - mówi Rob Zombie.

Lista utworów:

01. Teenage Nosferatu Pussy
02. Superbeast
03. Living Dead Girl
04. Dead City Radio
05. Drum Solo
06. More Human Than Human
07. Sick Bubblegum
08. House Of 1000 Corpses
09. Meet The Creeper
10. Never Gonna Stop
11. Blitzkrieg Bop
12. Thunderkiss '65
13. Jesus Frankenstein
14. We're An American Band
15. Dragula
16. Demonoid Phenomenon
17. Pussy Liqour
18. Demon Speeding
19. Gong Gang Gong De Do Gong De Laga Raga

Być może w 2015 roku ukaże się również nowy studyjny album zespołu, który ma być - co za niespodzianka - najlepszy ze wszystkich dotychczasowych. "Prawdopodobnie wszyscy tak mówią o swoich najnowszych płytach, ale ja naprawdę tak uważam" - stwierdził Zombie.