Obey The Brave na koncercie w Polsce

Newsy
Obey The Brave na koncercie w Polsce

21 kwietnia w warszawskiej Hydrozagadce wystąpią formacje Obey The Brave, Malevolence, Napoleon i Kublai Khan.

Obey The Brave to metalcore’owy skład z Kanady, który w tym roku, nakładem Epitaph Records, wydał swój trzeci krążek zatytułowany "Salvation". Zespół tworzą Alex Erian (wokal, ex-Despised Icon), Miguel Lepage (bas), John Campbell (gitara), Greg Wood (gitara) i Steve Morotti (perkusja). Muzycy bardzo intensywnie promowali najnowsze wydawnictwo - m.in. na trasie Impericon Never Say Die! Tour, w ramach której odwiedzili również Warszawę. Doskonałe przyjęcie sprawiło, że OTB zdecydowali się wrócić do naszego kraju także w 2015 roku.

Razem z Obey The Brave do Warszawy przyjadą również Malevolence, Napoleon i Kublai Khan.

Malevolence określano mianem jednego z najlepiej zapowiadających się debiutantów na Wyspach Brytyjskich już wtedy, gdy miał na koncie zaledwie jedno demo. Pierwsza płyta, "Reign of Suffering", ukazała się w 2013 roku, nakładem Siege Of Amida.

Napoleon to grupa dobrze znana polskiej publiczności. Zespół zobaczyć można było w listopadzie 2014 na wspólnej trasie z The Amity Affliction. Aktualnie muzycy promują EP "What We See", która dostępna jest na ich oficjalnej stronie internetowej do darmowego pobrania (www.napoleonuk.com).

Kublai Khan pochodzą z Texasu i w Polsce wystąpią po raz pierwszy. Wspólna trasa z Obey The Brave to jedna z pierwszych prób podboju kontynentalnej Europy. Ponadto w 2015 roku zespół wystąpi też m.in. na Impericon Festivals.

21.04.2015
Warszawa / Hydrozagadka, ul. 11 listopada 22


wejście: 18:00,
początek: 19:00

Cena biletów:
49 zł (przedsprzedaż)
60 zł (w dniu koncertu)

Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn