Rise Against na koncercie w Polsce

Newsy
Rise Against na koncercie w Polsce

10 czerwca 2015 roku w hali Torwar w Warszawie wystąpi formacja Rise Against. Organizatorem wydarzenia będzie agencja Prestige MJM.

Rise Against to grupa grająca melodyjny hardcore. Zespół powstał w 1999 roku w Chicago i przez 15 lat swojej działalności zyskał miano jednego z najpopularniejszych wykonawców w swoim gatunku. Do Polski Amerykanie przyjadą promować swój najnowszy album "The Black Market". "Ta płyta zawiera dużo świeżych emocji. To produkcja, którą ciężko zignorować lub przejść obok niej obojętnie" - opowiada wokalista i gitarzysta Tim McIlarth.

Najnowsza płyta Rise Against powstawała od stycznia do marca 2014 roku przy współpracy z dwójką producentów - Billem Stevensonem i Jasonem Livermorem. Jak przekonują muzycy, różni się ona od wcześniejszych albumów zespołu. "Nie doceniałem, czym są piosenki Rise Against, jakie są ich słowa i że mają moc, która może zabrać każdego w najbardziej ciemne miejsce. Wcześniej przywykłem do tego, że wykonuję utwory i pozostaję niewzruszony. Kiedy jednak tworzyliśmy ten album, czegoś takiego nie było. Tarzałem się w smutku i byłem pełny niepokoju" - wyjaśnia Tim McIlarth.

Popularność Rise Against rosła wraz z każdą kolejną produkcją. Wystarczy przypomnieć, że wydany w 2006 roku czwarty album "The Sufferer and the Witness" zajął 10 pozycję na liście najlepiej sprzedających się płyt według magazynu Billlboard. Jednak to "The Black Market" jest uważany za najbardziej osobistą produkcję zespołu.

10.06.2015
Warszawa / Torwar

Ceny biletów:
Trybuny 145 zł (promocja do 24 grudnia) / 165 zł
Płyta 175 zł (promocja do 24 grudnia) / 195 zł
Golden Circle 220 zł (promocja do 24 grudnia) / 240 zł

Sprzedaż biletów ruszy we wtorek, 2 grudnia, o godzinie 16:00.

Bilety do kupienia na www.imprezyprestige.com, Eventim.pl, eBilet.pl, a także w salonach Empik na terenie całego kraju.

Organizator: www.prestigemjm.com.  

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.