Jubileuszowy koncert Sebastiana Riedla & Cree w sklepach

Newsy
Jubileuszowy koncert Sebastiana Riedla & Cree w sklepach

W sklepach można znaleźć wydany nakładem Universal Music Polska album "20 Urodziny - Live", będący zapisem jubileuszowego koncertu Sebastiana Riedla & Cree.

"20-lecie to dobra okazja do wspomnień i przemyśleń. Do samego koncertu przygotowywaliśmy się w szczególny sposób przez cały tydzień. Codziennie na próbach pojawiało się wielu wspaniałych muzyków, którym zespół serdecznie dziękuje za niesamowitą energię włożoną w nasze przedsięwzięcie. Cały ogrom pracy, związany był z dwoma rocznicami obchodzonymi na Festiwalu im. Ryśka Riedla. Pierwszego dnia, my świętowaliśmy swoje 20-lecie, a drugiego 20-tą rocznicę śmierci Ryśka, grając utwory z repertuaru zespołu Dżem.

Wspaniałym wydarzeniem była możliwość odtworzenia  pierwszego składu Cree z Fuchsem, Sarną i Gruszką. Udało się ściągnąć wszystkich na ten moment, co dostarczyło nam wielu wzruszeń i wspomnień. W dniu koncertu, w zespole było czuć atmosferę odpowiedzialności i radości. W końcu to nasze święto! Jest to drugi koncertowy krążek (audio) Cree, dlatego zależało nam bardzo nie tylko na jakości, ale również na zachowaniu wspaniałego klimatu koncertu. Materiału było sporo, my jednak staraliśmy się wybrać takie utwory, które najlepiej oddają muzyczne bogactwo grania na żywo. W końcu live to 100% "żywca"! No i nasi fani..... ogromne dzięki za życzenia, prezenty, tort, chóralne 100 lat i wszystkie miłe chwile! To tyle opowieści na ten temat, reszta została zapisana w dźwiękach. Mamy nadzieję, że słuchanie tego materiału przyniesie Wam tyle radości, ile nam dało jego granie!" - Sebastian Riedel & Cree

Tracklista:
1. Ja wiem i ty to wiesz
2. Ciemności blask
3. Jestem tu dla ciebie
4. Rock & Roll to jest to
5. Za tych
6. Twister
7. Rosyjska ruletka
8. Czyja to wina
9. Diabli nadali
10. Księżyc ja i ty
11. Dzięki składam wam

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym płyty