Swans w Polsce - wygraj bilet na koncert!

Newsy
Swans w Polsce - wygraj bilet na koncert!

Już w przyszłym tygodniu w naszym kraju trzykrotnie wystąpi legendarna grupa Swans. Weź udział w konkursie i wygraj bilety na koncerty.

Swans zagra 1 grudnia w poznańskim Eskulapie, 2 grudnia w gdańskim B90 oraz 3 grudnia warszawskim Basenie.

Swans rozpoczął swoją działalność na początku lat 80. W tym czasie zespół nagrali kilkanaście studyjnych albumów, które bardzo często zaskakiwały brzmieniem nawet najwierniejszych fanów. Po kilkunastoletniej przerwie, w 2010 roku Michael Gira ogłosił reaktywację, wydając krążek "My Father Will Guide Me up a Rope to the Sky", który zdobył świetne recenzje. "To be Kind" to ostatni długogrający album grupy - płyta pojawiła się na rynku w maju tego roku.

01.12.2014
Poznań/ Eskulap


bilety: 75 / 85pln
salony Empik, Media Markt Saturn, www.biletomat.pl

02.12.2014
Gdańsk / B90


bilety: 70 / 80pln
http://tickets.soundrive.pl/pl/event/96

03.12.2014
Warszawa / Basen


bilety: 75 / 90pln

Miejsca sprzedaży: salony Empik, Media Markt, Saturn oraz online: www.biletomat.pl, www.evenea.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl

Konkurs:

Mamy do wygrania po dwa pojedyncze bilety na koncert w każdym mieście. Odpowiedź na pytanie wraz z imieniem i nazwiskiem oraz miastem koncertu prześlijcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Swans. Czekamy do czwartku (27.11) do 10:00. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

Kiedy (miesiąc i rok) ostatni raz grupa Swans gościła w Polsce?

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Swans odwiedził Polskę nieco ponad miesiąc temu - w październiku w ramach Unsound Festival. Bilety otrzymują: Marcin Potocki i Marta Kuligowska (Poznań), Natalia Skrzypczak i Łukasz Łempicki (Gdańsk), Anna Lewczuk i Szymon Ryrych (Warszawa). Gratulujemy!

Zdjęcie: Romana Makówka