Wygraj bilet na koncert formacji Mono

Newsy
Wygraj bilet na koncert formacji Mono

18 listopada w warszawskim Klubie Hydrozagadka na jedynym koncercie w Polsce wystąpi japońska formacja Mono. Do wygrania bilet na koncert.

Mono to założony w 1999 roku w Tokio kwartet, który przez lata ugruntował sobie pozycję w ścisłej światowej czołówce post-rocka. Grupa ma na koncie siedem albumów, z których największą sławę przyniósł jej wydany w 2009 roku "Hymn To The Immortal Wind".

Jesienią w Warszawie zespół będzie promować aż dwa nowe krążki. Pod koniec października ukazały się płyty "The Last Dawn" i "Rays Of Darkness". Pierwsza z nich - inspirowana minimalistycznymi ścieżkami dźwiękowymi i shoegaze'm - jak dotychczas ujmuje słuchaczy pięknymi, delikatnymi melodiami, natomiast "Rays of Darkness" jest określany jako "najbardziej mrocznym albumem w karierze zespołu".

W roli supportu wystąpi Helen Money.

Helen Money to pseudonim artystyczny awangardowej wiolonczelistki Alison Chesley, która ma na koncie trzy albumy. Nagrywany pod okiem legendarnego Steve'a Albiniego ostatni krążek, "Arriving Angels" zebrał wiele pochlebnych recenzji. Utwory na nim zawarte przywołały skojarzenia z doomem i drone'em w wykonaniu SunnO))), noise'owym brzmieniem Sonic Youth czy minimalizmem w warstwie kompozytorskiej w stylu Mikołaja Henryka Góreckiego. W nagrywaniu albumu artystkę wsparł Jason Roeder, perkusista Neurosis. Chesley udziela się także często gościnnie na innych albumach. Zagrała na ponad 150 płytach takich artystów jak m.in. Mono, Broken Social Scene, Russian Circles, Disturbed i Anthrax.

18.11.2014
Klub Hydrozagadka
Warszawa, ul. 11 listopada 22

start: 19:00

Bilety:
45 zł (przedsprzedaż)
55 zł (w dniu koncertu)

Przedsprzedaż biletów tylko na TEJ STRONIE.
Facebook

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

Konkurs:

Mamy do wygrania pojedynczy bilet na koncert. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać na na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. maila o tytule Mono. W treści musi znaleźć się Twoje imię i nazwisko. Czekamy do czwartku (6.11) do północy. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Rozstrzygnięcie konkursu: Bilet otrzymuje Adam Jędrzejczyk. Gratulujemy.