Znamy polskie supporty Triggerfinger

Newsy
Znamy polskie supporty Triggerfinger

Już 11 listopada pierwszy z trzech polskich koncertów Triggerfinger. Pochodzący z Antwerpii zespół wystąpi w Poznaniu, Warszawie i Krakowie.

Rockowe trio dowodzone przez Rubena Blocka wystąpi 11 listopada w poznańskim Klubie Pod Minogą, 12 listopada w warszawskiej Proximie oraz 13 listopada w krakowskiej Fabryce. Wśród zespołów supportujących, fani Triggerfinger będą mogli usłyszeć grupy Rust (Poznań) i Cuba De Zoo (Warszawa). Wkrótce podany zostanie również suport krakowskiego koncertu.

Triggerfinger to połączenie trzech mocnych osobowości, tworzących wielowymiarową i potężną dawkę klasycznej, rockowej muzyki. Idealna pożywka dla fanów takich legend, jak: Led Zeppelin, ZZ Top, Black Sabbath czy Creedence Clearwater Revival. Mają na swoim koncie ponad dziesięcioletnią karierę, zjeździli europejskie puby, kluby i festiwale, rozpalając publikę do czerwoności szczerym, żywym rock'n'rollem, zagranym na najwyższym poziomie. Prawdziwą popularność zdobyli dzięki coverowi znanej piosenki Lykke Li "I Follow Rivers", którym szybko podbili serca milionów internautów.

W kwietniu 2014 roku ukazał się najnowszy album grupy, "By Absence of the Sun", i to właśnie w ramach jego promocji zespół przyjedzie do Polski.

Rust to dobrze znana poznańska grupa rockowa. Na swoim koncie mają dwie EPki i występy na Woodstocku i festiwalu w Jarocinie. 10 listopada światło dzienne ujrzy ich debiutancki album długogrający, który będzie nosił tytuł "White Fog".

Cuba De Zoo to trio, które w swojej muzyce stawia na trzy elementy: energię, melodie i dobre polskie teksty. Nazywani ulubieńcami dziennikarzy Radiowej Trójki, w 2011 roku wystąpili na festiwalu Open'er. W tym samym roku wydali również debiutancki krążek "Rozkaz", a dwa lata później ukazało się ich ostatnie wydawnictwo, album "Trucizna".

11 listopad 2014
Poznań / Klub Pod Minogą

Godzina: 19:00

Bilety:
39 zł (za pośrednictwem strony pwevents.pl)
49 zł (przedsprzedaż)
59 zł (w dniu koncertu)

Bielty do nabycia: Ebilet, Ticketpro, Eventim oraz CIM, Carton Shop, Rock Long Luck i Klub Pod Minogą
Bilety kolekcjonerskie: http://pwevents.pl/pl/bilety,1,199.html

12 listopada 2014
Warszawa / Proxima
wejście: 19:00, początek: 20:00

Bilety:
49 zł (przedsprzedaż)
60 zł (w dniu koncertu)

Bilety: www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn

13 listopada 2014
Kraków / Fabryka

Bilety:
50 zł przedsprzedaż,
60 zł w dniu koncertu