Wygraj meet&greet z formacją Skillet!

Newsy
Wygraj meet&greet z formacją Skillet!

Weź udział w naszym konkursie i wygraj spotkanie z zespołem Skillet przed koncertem, który odbędzie się 28 października w warszawskiej Stodole.

Mamy do wygrania dwa pojedyncze wejścia umożliwiające spotkanie z zespołem - o godzinie 17:15 w dniu koncertu. Uwaga, aby wziąć udział w konkursie należy mieć ważny bilet na koncert. Odpowiedzi na pytanie, wraz z imieniem i nazwiskiem przesyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl do niedzieli 26 października do północy.

Pytanie: "Rise" to album, na którym po raz pierwszy pojawił się jeden z aktualnych muzyków Skillet. Który?

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Chodził o Setha Morrisona. Nagrodę otrzymują: Damian Jędrusiak i Weronika Głowadzka. Gratulujemy.

Skillet + Alegorya
28.10.2014
Warszawa / Stodoła

18:00 otwarcie bram
19:00 - 19:30 Alegorya
20:00 -  Skillet

Cena biletu: 66 pln

Bilety dostępne na www.LiveNation.pl i www.stodola.pl

Skillet w składzie: John Cooper (główny wokal/bas), Korey Cooper (gitara/klawisze), Jen Ledger (perkusja/wokal wspierający) i Seth Morrison (gitara prowadząca) po sukcesie albumu "Awake" (album zadebiutował na drugim miejscu Billboard Top 200 Album Chart) do swojej muzyki dodał naturalne, akustyczne instrumenty takie jak akordeon, mandolina, cymbały, harfy, kotły i dzwonki. Ich brzmienie pojawiło się na wydanym w czerwcu 2013 albumie "Rise".

Cooper mówi: “Rise opowiada historię typowego amerykańskiego nastolatka, wchodzącego w dorosłe życie i borykającego się z globalnymi problemami. Zatem jest to w zasadzie historia o podnoszeniu się z uciemiężonego życia, podnoszeniu się z miejsca, w którym czujesz się jak nieudacznik, podnoszeniu się, aby czuć się komfortowo i walczyć o to, w co wierzysz".

“Napisaliśmy piosenki o ważnych sprawach, ale według mnie powodem, dla którego ta płyta tak bardzo się wyróżnia jest to, że po raz pierwszy śpiewamy piosenki, w których raczej zamiast słowa 'ja' używamy określenia ‘my’. To nie są moje uczucia, to są nasze uczucia. Nawet tytuł płyty nie nawiązuje do mojego podnoszenia się. Mówi o naszym powstawaniu. Zatem ten album mówi o wszystkich ludziach, a to jest dla nas wyjątkowe. To okrzyk bojowy."