Pokaz DVD Depeche Mode Live in Berlin w Multikinie

Newsy
Pokaz DVD Depeche Mode Live in Berlin w Multikinie

Już 4 listopada we wszystkich kinach sieci Multikino odbędzie się premierowy pokaz koncertowego DVD Depeche Mode "Live in Berlin". Dwugodzinne show zespołu zarejestrowane w berlińskiej hali O2 World na dużym ekranie tylko w Multikinie!

Ogromny sukces płyty "Delta Machine" (m.in. najlepiej sprzedająca się zagraniczna płyta roku 2013 w Polsce) doczekał się przypieczętowania w postaci wydawnictwa koncertowego. Depeche Mode wystąpili nad Wisłą w ramach Delta Machine Tour aż dwa razy (w lipcu 2013 na Stadionie Narodowym i lutym 2014 w Łodzi) i oba te wyprzedane koncerty zostawiły niezapomniane wrażenia nie tylko wśród zagorzałych fanów grupy. Poza świetną formą muzyków i solidną setlistą, obejmującą hity z całej kariery grupy, każdy występ odznaczał się niesamowitym klimatem także za sprawą wizualizacji Antonna Corbijna, artysty od lat współpracującego z zespołem. Teraz dzięki wydawnictwu "Live in Berlin" można na stałe zachować te wspomnienia w swojej kolekcji.

Wydanie "Live in Berlin" to box zawierający 2DVD, 2CD i płytę Blu-Ray audio. Pierwsze DVD to dwugodzinny koncert zespołu zarejestrowany w berlińskiej hali O2 World z 23 i 27 listopada 2013 r. Drugie DVD ("Alive In Berlin") to zapis show połączony z materiałami zza kulis, wywiadami z zespołem i fanami, a także 2 piosenki zarejestrowane podczas sesji akustycznej w hotelu w Berlinie. Płyty CD to zapis audio koncertu (w sumie 21 piosenek), a Blu-Ray audio to wersja deluxe płyty 'Delta Machine' w najwyższej jakości dźwięku w systemie 5.1. Całe wydawnictwo wydane będzie w specjalnym opakowaniu (box), do którego dołączona jest 16-stronicowa książeczka.

Pokaz premierowy "Live in Berlin" będzie można zobaczyć tylko 4 listopada o 20.00 kinach sieci Multikino i Silver Screen z wyłączeniem Sopotu, Czechowic - Dziedzic oraz Zgorzelca.

Ceny biletów:
25 zł normalne / 23 zł ulgowe / 21 zł Facebook / 20 zł Multikino&Gala

Bilety na pokaz w sprzedaży od 17 października 2014. Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym wydarzenia.