Black Label Society w marcu na dwóch koncertach w Polsce

Newsy
Black Label Society w marcu na dwóch koncertach w Polsce

Knock Out Productions oraz klub B90 z ogromną przyjemnością zapraszają na dwa koncerty genialnego Zakka Wylda wraz z jego zespołem Black Label Society. Ten wyjątkowy muzyk zagra 11 i 12 marca 2015, odpowiednio w Gdańsku oraz Krakowie.

Bilety na oba koncerty można zamawiać na stronach organizatorów.

BLACK LABEL SOCIETY (USA) heavy, groove metal: Kultowa kapela dla brodatych twardzieli w skórzanych kamizelkach i z długimi brodami, śmigającymi po amerykańskich highwayach na swoich wielkich harleyach, z którymi "mientkiej gry" nie ma. A także tych zakochanych w gitarowym wymiataniu z poziomu światowego topu, jakie zapewnia Zakk Wylde. Każdy gig w Polsce (a tych już trochę było) jego kapeli Black Label Society przyciąga tłumy, każdy jest wydarzeniem, każdy pozostawia polskich fanów szczęśliwych i nasyconych wspaniałymi dźwiękami. Zakk wie, jak stworzyć świetny show, doskonale dyryguje publiką, miota w nią tysiącem charakterystycznych riffów z piskiem na końcu oraz zachwyca niezmiennie swoją wirtuozerią. BLS nie raz gościł w Polsce. Plamy nie dał nigdy.

Dlaczego warto pójść na nich po raz kolejny? Z paru powodów. Pierwszy: promują nową, świetną płytę "Catacombs Of The Black Vatican". Drugi jest taki, że obok szefa i Johna DeServio na scenie będzie dwóch nowych muzyków - znany z Lizzy Borden wioślarz Dario Lorina oraz pałker Jeff Fab, który wcześniej przyglądał się wymyślnym kieckom, zgrabnym nogom i jędrnemu biustowi Marii Brink w In This Moment. Trzeci powód? Zakk zapewnia, że jego nowa załoga jest znakomita. I zdecydowanie warto/trzeba sprawdzić to samemu.


Kiedy: 11 marca (środa) 2015
Gdzie: Gdańsk @ B-90
Bilety: 110 zł - przedsprzedaż, 130 zł - w dniu koncertu
Bilety można kupić pod tym linkiem


Kiedy: 12 marca (czwartek) 2015
Gdzie: Kraków @ Studio
Bilety: 110 zł - przedsprzedaż, 130 zł - w dniu koncertu

Bilety można kupić pod tym linkiem.