Alestorm - trzy koncerty już za tydzień

Newsy
Alestorm - trzy koncerty już za tydzień

Już za tydzień, 23 września, pierwszy z trzech polskich koncertów folk metalowej formacji Alestorm, która odwiedzi nasz kraj w ramach promocji najnowszego albumu "Sunset on the Golden Age".

Koncerty odbędą się kolejno we Wrocławiu (23.09. - Klub Alibi), w Warszawie (24.09. - Klub Proxima) oraz Krakowie (25.09. - Klub Fabryka). Szkoci na europejskiej trasie wspomagani będą przez power metalowy Brainstorm z Niemiec oraz australijski folk/metalowy Troldhaugen.

23.09.2014
Wrocław, Klub Alibi, ul. Grunwaldzka 67


Bilety:  
60 zł (przedsprzedaż),
70 zł (w dniu koncertu)

dostępne w: Ticketpro, Eventim, eBilet oraz sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn
Bilety kolekcjonerskie na: http://pwevents.pl/pl/bilety,1,169.html

24.09.2014
Kraków, Klub Fabryka, ul. Zabłocie 23

25.09.2014
Warszawa, Klub Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99


Bilety (Kraków i Warszawa):
60 zł (przedsprzedaż),
70 zł (w dniu koncertu)

info: http://knockoutprod.net

Alestorm (Szkocja): To oni powinni robić muzykę do "Piratów z Karaibów" albo przynajmniej zagrać w serii jakieś role. Running Wild dawno odszedł od pirackiej estetyki, zaś szkocka załoga Alestorm grająca, jak sama to określa, "True Scottish Pirate Metal", ani myśli z niej rezygnować. Na metalowym oceanie Alestorm żegluje już dziesiąty rok i dokonał w tym czasie trzech skutecznych napaści na narządy słuchu i umysły fanów ciężkiego grania. Czwarty atak na metalową brać, mający tytuł "Sunset On The Golden Age", nastąpi na początku sierpnia 2014 roku. Najpierw wezmą Was przez abordaż, a potem zaatakują ze sceny podczas trzech wrześniowych koncertów w Polsce.

Brainstorm (Niemcy): Wzorców niemieckiej solidności, niezawodności i siły można podać wiele. W domenie klasycznego heavy metalu, takim przykładem może być formacja Brainstorm. Zespół przyjedzie do nas promować dziesiąty studyjny krążek "Firesoul", który ukazał się wiosną 2014.

Troldhaugen (Australia) folk metal: Zestaw uzupełnia wesoła załoga z drugiego końca świata, czyli pochodząca z australijskiej Nowej Południowej Walii grupa Troldhaugen. Ich specjalnością jest folk metal, zaś w tekstach królują trolle oraz inne stwory i pogańskie obrzędy. Kwartet ma na koncie dwa single, EP-kę oraz jedną dużą płytę, wydaną w 2012 roku "Ramshackle". Ostatnia pozycja w ich dorobku wydawniczym to singiel z lutego z 2014 roku.

Zapraszają: PW Events oraz Knock Out Productions.