Luxfest Kraków już za miesiąc

Newsy
Luxfest Kraków już za miesiąc

4 października 2014 roku, w Krakowie odbędzie się rodzinna impreza muzyczna Luxfest. Po raz pierwszy poza Poznaniem impreza zagości w Teatrze Łaźnia Nowa w Nowej Hucie.

W ramach krakowskiej części zagrają Arka Noego, Luxtorpeda, 2TM2,3, 52 Dębiec i krakowski zespół Clodie. Wzorem poznańskiego Luxfestu, także w Krakowie, znajdzie się strefa, w której dzieci będą mogły uczestniczyć w zorganizowanych dla nich warsztatach. Głównym filarem będzie jednak koncert, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie.

Arka Noego wystąpi z nowym materiałem, przygotowywanym na nadchodzącą płytę "Petarda". Nie powinno też zabraknąć starszych utworów znanych nie tylko dzieciom ale i dorosłym słuchaczom. 2TM2,3 zaprezentuje swój materiał w dawno nie prezentowanej wersji elektrycznej. Energia i moc, jakie zagoszczą na scenie zadowoli miłośników mocnego grania, tym bardziej że popularny Tymoteusz dawno nie prezentował swojej siły i energii w Krakowie.

52 Dębiec to propozycja dla miłośników hip-hopu. Wokalista Luxtorpedy Hans od lat działa w tej formacji i teraz będzie znakomita okazja zaprezentować się krakowskiej publiczności i pokazania trochę innego muzycznego oblicza. Krakowski zespół Clodie uzupełni stawkę, a koncert zamknie Luxtorpeda. Po prawie roku nieobecności w Krakowie, muzycy wracają pod Wawel jako główna gwiazda Luxfestu, a także kamień węgielny tej imprezy.


04.10.2014
Kraków / Teatr Łaźnia Nowa, os Szkolne 25


Otwarcie wejść 16:00
Start 17:00

Bilety:
przedsprzedaż 50 zł
w dniu koncertu 60 zł
Bilety ulgowe dzieci do lat 13 - 20 zł (bilet ważny z legitymacją szkolną)

Bilety do nabycia:
Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Carton Shop, ul. Floriańska 36
Teatr Łaźnia Nowa, oś.Szkolne 25
Loch Ness Pub, ul. Warszawska 15
Galeria Kazimierz stoisko TAKT 24
Galeria Krakowska stoisko TAKT 24
Hard Rock Pub, ul Grodzka 42

Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.