Dr Misio: Wygraj specjalną edycję albumu Młodzi

Newsy
Dr Misio: Wygraj specjalną edycję albumu Młodzi

W naszym konkursie do wygrania specjalna edycja debiutu formacji Dr Misio, albumu "Młodzi", wzbogacona o dodatkowy krążek DVD z zapisem koncertu z Poznania.

Dr Misio, to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika - aktora, scenarzysty, reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znanego głównie ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego ("Wesele", "Dom zły", "Drogówka") oraz z roli managera  Paktofoniki w filmie "Jesteś Bogiem". Arek wyreżyserował m.in. musical "Jeździec burzy" z muzyką The Doors i debiutancką fabułę "Prosta historia o miłości" - Grand Prix Kina Niezależnego na Festiwalu w Gdyni z Magdą Popławską, Rafałem Maćkowiakiem & Bartkiem Topą w rolach głównych.

Nazwę Dr Misio przekornie zaczerpnięto z tekstu pisarza, redaktora m.in. działu "Kultura" G.W., Krzysztofa Vargi, autora większości tekstów na płycie. W warstwie literackiej zespół może również poszczycić się tekstami zaprzyjaźnionego poety, wielokrotnie nominowanego do Literackiej Nagrody "Nike", laureata "Paszportu Polityki", dziennikarza i muzyka - Marcina Świetlickiego.

Debiutancki album Dr Misio, zatytułowany "Młodzi" ukazał się pod skrzydłami wytwórni Universal Music Polska 26 marca 2013. Płytę nagrano w 2012 u Adama Toczko w Elektra Studio z Olafem Deriglasoffem w roli producenta muzycznego. Współautorem aranżacji utworów "Mentolowe papierosy" i "Pudelek" jest Mateusz Pospieszalski. W listopadzie ukazała się edycja specjalna płyty wzbogacona o krążek DVD, na którym znalazł się koncert z poznańskiego klubu Blue Note z 13 czerwca 2013 r. oraz 3 teledyski.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym płyty.

Wydawnictwo promowane było kontrowersyjnym i krwawym teledyskiem do piosenki "Dziewczyny" w reżyserii Krzysztofa Skoniecznego.

Konkurs:

Mamy do wygrania 10 egzemplarzy albumu. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Dr Misio. Odpowiedzi można przesyłać do wtorku (24.06) do 24:00. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

Wymień nazwiska przynajmniej dwóch aktorek, które wystąpiły w teledysku "Dziewczyny".

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. W teledysku pojawiły się Magdalena Cielecka, Katarzyna Herman, Agnieszka Warchulska i Ewa Bukowska. Płyty otrzymują: Maria Siemienkowicz, Paweł Klocek, Wojciech Makuchowski, Marcin Raywer, Michał Kaliński, Sławomir Ćwiek, Karolina Jasina, Ewelina Koprowicz, Marcin Rutkowski, Marcin Borowicz. Gratulujemy!