Konkurs z Santaną - wygraj najnowszy album Corazon

Newsy
Konkurs z Santaną - wygraj najnowszy album Corazon

Weź udział w naszym konkursie i wygraj "Corazon", dwudziesty drugi album Santany i jednocześnie pierwszy, na którym znalazła się muzyka latynoska.

Zaczątkiem płyty był koncert, który odbył się 14 grudnia 2013 w Guadalajarze w Meksyku, na którym obok Santany, wystąpiły największe gwiazdy muzyki latynoskiej: ChocQuibtown (Kolumbia), Gloria Estefan (Kuba), Los Fabulosos Cadillacs (Argentyna), Juanes (Kolumbia), Miguel (Stany Zjednoczone), Nińa Pastori (Hiszpania), Samuel Rosa of Skank (Brazylia), Salvador Santana (Stany Zjednoczone), Soledad (Argentyna), Diego Torres (Argentyna), Pitbull i wielu innych. Koncert był swoistym hołdem Carlosa złożonym jego muzycznemu dziedzictwu, ale także odzwierciedleniem jego wpływu na dzisiejszy rozwój muzyki latynoskiej.

Zapis koncertu “Corazón, Live From Mexico: Live It To Believe It," ukaże się jeszcze w tym roku na nośniku DVD.

Tymczasem solowy album Santany "Corazón" zarejestrowano w studio w Las Vegas, a jego produkcja zajął się Lester Mendez. Na płycie znalazło się 12 utworów, wykonanych przez zaproszonych gości.

Tracklista:

1. Saideira (Spanish Version) feat. Samuel Rosa
2. La Flaca feat. Juanes
3. Mal Bicho feat. Los Fabulosos Cadillacs
4. Oye 2014 feat. Pitbull
5. Iron, Lion, Zion feat. Ziggy Marley & ChocQuibTown
6. Una Noche en Napoles feat. Lila Downs, Nińa Pastori & Soledad
7. Besos de Lejos feat. Gloria Estefan
8. Margarita feat. Romeo Santos
9. Indy feat. Miguel
10. Feel It Coming Back feat. Diego Torres
11. Yo Soy La Luz feat. Wayne Shorter & Cindy Blackman Santana
12. I See Your Face

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym płyty.

Konkurs:

Mamy do wygrania 8 egzemplarzy albumu. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Santana. Odpowiedzi można przesyłać do wtorku (10.06) do 24:00. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

Corazon, to między innymi nazwa wulkanu w Ekwadorze oraz gatunku tequili, ale przede wszystkim to hiszpańskie słowo oznaczające...

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Corozon oznacza 'serce'. Płyty otrzymują: Elżbieta Maćkowska, Michał Pawelec, Aleksandra Skibińska, Honorata Krzyżańska, Elżbieta Albingier, Ewa Żadziłko, Piotr Sowa i Elżbieta Świtulska. Gratulujemy!